Як вибрати вібратор-кролик?
Секс

Як вибрати вібратор-кролик?

Існує безліч секс-іграшок, за допомогою яких можна урізноманітнити сексуальне життя, освіжити стосунки, отримати задоволення та насолоду від сексу. Особливою популярністю користується вібратор кролик купити який ви зможете в онлайн секс шопі Candor Place, вивчивши асортимент на сайті в зручний час. Тепер навіть ті, хто соромився відвідувати оффлайн секс-шопи, може підібрати товари для незабутнього сексу, навіть не виходячи з дому, зручно вмостившись біля екрана монітора.

Вібратор-кролик — насолода для жінки

Далеко не кожна жінка відчуває оргазм під час статевого акту з партнером. І тут допоможе стимулятор — вібратор-кролик, за допомогою якого вдасться отримати відразу два ооргазми — піхви і клітора.

З явних переваг девайсу можна сміливо виділити:

 • одночасну стимуляцію піхви та клітора, за допомогою занурювального вібратора-кролика — моделі із загнутою головкою вібратора масажують точку G;
 • можливість урізноманітнити прелюдії до сексу, додати яскравість, нові емоції;
 • вибір режимів вібрації, різні функції для експериментування під час інтимної близькості.

Багатофункціональні сучасні моделі вібраторів-кролів функціонують навіть у воді завдяки захисту від вологи. Можна вибрати функцію підігріву, підібрати потрібний темп вібрації завдяки різноманітності режимів.

Регулювання вібраторів-кроликів здійснюється дуже просто. Проблем із цим не виникне.

Варіанти використання вібратора-кролика

 

Варіанти використання вібратора-кролика

Подібний девайс стане в нагоді для:

 • соло сексуальних ігор;
 • під час прелюдії перед статевою близькістю;
 • під час сексу, щоб інтенсивно стимулювати ерогенні зони.

Завдяки використанню вібратора вдасться урізноманітнити сексуальне життя, відчути нові яскраві відчуття.

Вібратор-кролик — основні критерії вибору

Для того, щоб не помилитися, вибираючи пристрій для насолод, варто звернути увагу на деякі значущі критерії:

 • матеріал виготовлення;
 • комплектація;
 • функціонал.
Читай еще!  Знакомства с Девушками Модельной Внешности: Больше, чем Прекрасные Лица

Також відіграє роль спосіб заряджання. Вам потрібно заздалегідь дізнатися, з якими лубрикантами можна поєднувати модель, що вас цікавить.

Безпека вібраторів-кроликів гарантована, якщо ви обираєте якісні моделі відомих виробників.

Варіанти вібраторів-кроликів

 

Варіанти вібраторів-кроликів

Існують різноманітні варіанти подібного девайсу. І в кожному – свої особливості. Варто виділити найпопулярніші:

 • вібратор із вакуумною стимуляцією клітора — гарантія максимуму задоволення завдяки максимально активній стимуляції клітора;
 • модель з кількома моторчиками — завдяки їх використанню, вдається одночасно стимулювати різні ерогенні точки, що робить оргазм максимально насиченим і яскравим;
 • пристрої зі зворотно-поступальними рухами – ідеальний вибір для тих. хто хоче відчути пристрасний, яскравий оргазм, і це гарантовано завдяки стимуляції певних точок та максимальному збудженню.

Залежно від бажань, можна підібрати ту чи іншу модель, ознайомившись із характеристиками, можливостями, дізнавшись про вартість.

Секс Шоп Candor Place пропонує найкраще за приємними цінами. Подібне поєднання ідеальне для кожного. Ви можете відвідати сайт і у відповідному розділі знайти все, що вам цікавить.

Відгуки про вібратори-кролики допоможуть утвердитися у прийнятті рішення щодо вибору. І якщо більшість відгуків є позитивними, то сміливо можна замовляти цей товар. В іншому випадку краще пошукати щось інше.

Де купити вібратор-кролик питання, яке хвилює тих, хто хоче отримувати нові відчуття під час інтимної близькості. В онлайн секс-шопі Candor Place є все необхідне для цього, якісне та безпечне, надійне та зручне.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *