Дом и интерьер

Як вибрати якісне ліжко для сну і відпочинку?

Хороший сон — запорука здоров'я, а на здоров'я, як відомо, економити не можна. Лікарі вже давно довели, що майже в половині випадків причина болю в спині — неправильно вибрана ліжко. Навпаки, якщо покупка зроблена вірно, з урахуванням всіх правил і рекомендацій, то сон буде приносити справжній відпочинок і розслаблення, а ранок завжди буде добрим, навіть незважаючи на дзвінок будильника. Як правильно вибрати ліжко і не втратити голову від величезного асортименту? Розбираємося з типом конструкції, кращими матеріалами, розміром, стилем і іншими особливостями, які важливо врахувати при покупці. Вибрати якісне ліжко для сну і відпочинку ви можете в магазинi https://drimka.com/lizhka/.

РОЗМІР І ФОРМА ЛІЖКА

При виборі ліжка необхідно орієнтуватися на зростання тих, хто на ній буде відпочивати, а також на розміри приміщення. Правило просте: купуйте найбільшу ліжко, яка може поміститися в спальні, не заважаючи вільному пересуванню. Запитуючи параметри конкретної моделі в магазині, можна почути відповідь, що розмір ліжка стандартний, але краще все ж уточнити і перепитати точні дані в сантиметрах, так як стандарти в різних країнах можуть відрізнятися:

  • односпальне ліжко в ширину може становити 80 см, 90 см, а іноді і все 100 см;
  • ширина полуторним ліжка від 100 до 150 см;
  • двоспальне ліжко має ширину не менше 160 см, популярний варіант — 180 см, але зустрічаються «королівські» ліжка шириною 200 см.

Стандартна довжина ліжка — 190 см, рідше зустрічаються моделі довжиною 200 см. Якщо пошукати, то можна знайти ліжко і 218 см в довжину, а якщо необхідно спальне місце ще більше, то доведеться робити ліжко на замовлення.

При виборі оптимального розміру ліжка враховуйте такі рекомендації:

  • довжина ліжка повинна бути мінімум на 10 см (а краще на 15 см) більше зростання того, хто на ній буде спати. Якщо це пара, то враховувати, природно, необхідно зростання того, хто вище;
  • правильної буде та ширина, при якій відпочиваючий на своїй половині може спокійно закинути руки за голову і не потривожити лежачого поруч. Якщо мова йде про односпальне варіанті, то в цьому випадку лікті повинні повністю поміщатися на ліжку, не виходячи за її межі;
  • між ліжком і довколишніх об'єктом (стіна, предмет меблів і т.д.) повинно бути не менше 70 см вільного простору, щоб можна було безперешкодно підійти до спального місця і поставити тумбочку біля ліжка;
  • висота ліжка повинна бути такою, щоб вставати і лягати було максимально легко. Чим старша людина, тим більше уваги необхідно звертати на цей параметр. Якщо молодим підійдуть навіть низькі ліжка-подіуми, то для літньої людини краще вибрати ліжко вище. Більшість моделей мають висоту 50-90 см. Ідеальна висота — це коли верхній край матраца досягає рівня колін поруч стоїть або навіть знаходиться вище цього рівня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *