Дом и интерьер

Як знайти свій матрац?

Боннель

Гарним словом Боннель називають звичні пружинні матраци. У сучасних технологіях значну частину таких моделей займає не поролон, а екологічні матеріали. Всі плюси такого матраца давно відомі: відносна дешевизна за високого рівня комфорту. При цьому суттєвий мінус матраців Боннель – це недовговічність. Безпружинні матраци ви можете замовити по цьому посиланню по гарнiй цiнi.

При невеликих стрибках вологості поролон починає пересихати і сипатися або зовсім пріти. Пружини жоден виробник не робитиме з нержавіючої сталі – це просто нерентабельно. Тому такі матраци починають розсипати зсередини вже через 5 років активної експлуатації. Особливою великою проблемою це стане для людей з алергією. Розсипані на пил компоненти не вимити з матраца, що спричинить постійні муки.

Безпружинні

Як наповнювач у такому матраці може використовуватися:

  1. Кокосова койра. Це волокна кокоса, спресовані однією плиту. Покриття виходить досить твердим. Навіть 1 см вистачає для того, щоб зробити матрац жорстким. Кокосова койра гіпоалергенна і повсюдно використовується для виготовлення матраців вже більше століття
  2. Холлофайбер. Це сучасний аналог поролону. Але сучасна версія позбавилася більшої частини недоліків поролону. Цей матеріал добре тримає тепло, досить пружний та стійкий. Матрац з таким наповнювачем мають куди більший термін служби, протягом якого щоразу відновлює свою форму.
  3. Інші матеріали. Під цим пунктом розуміють менш відомі наповнювачі, такі як деякі види водоростей, кінський волосся та інші екзотичні матеріали, які випускають в обмеженій кількості. Сюди ж увійшли матеріали, які використовуються лише як прошарок.

Якщо підвести підсумки з матрацами без пружин, то слід зазначити: ці матраци більш довговічні, але не можна назвати їх повною мірою ортопедичними. Матеріали, що використовуються для наповнення, не є панацеєю, такі моделі також потребують прання та догляду, а через якийсь час заміни. Але матраци без пружин набагато екологічніші і довговічніші в порівнянні з пружинними моделями

Читай еще!  ОК Матрас предлагает бескаркасный матрас по очень выгодной цене

Критерії вибору

Якщо категорії пружинних і безпружинних матраців – це суто особиста справа кожного покупця, то критерії вибору визначені за розмірами, жорсткістю та наповнювачами моделі диктуються насамперед параметрами організму. Сюди входять зростання, вага, вік та наявність або відсутність захворювань хребта

Розміри

Довжина більшої частини двоспальних матраців становить 200 см, а ось ширина може відрізнятись. У продажу зазвичай представлені моделі з шириною 160 і 180 см. У цих випадках кожен вибирає, виходячи з особистих уподобань.

Єдиний момент, який слід обговорити окремо, це люди високого зросту. Комфортна довжина матраца визначається за правилом 15 см. Якщо до зростання людини додати 15 см, то вийде мінімально потрібна довжина матраца. Для пари подружжя орієнтуватися необхідно по найвищому чоловікові.

Якщо серед готових варіантів задовільної моделі не знайшлося, матрац завжди можна виготовити на замовлення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *