Мода

Які купальники зараз модні у 2022 році?

Слідом за показами круїзних колекцій, чоловічої моди та параду моделей від кутюр дизайнери вирішили продемонструвати модні купальники 2022 року. Традиційно Пляжний Тиждень моди пройшов у Майямі. Які ж купальники в моді цього сезону? Рекомендую вам, як дівчина, покупати модні купальники в Запоріжжі в цьому магазині https://afrodita.zp.ua/.

Вирізи

Якщо ви думаєте, що пляжна мода несприйнятлива до загальних тенденцій моди, то ви глибоко помиляєтеся. Повальне захоплення дизайнерів вирізами на одязі в найнесподіваніших місцях докотилося і до купальників. Вигадливі вирізи можна було помітити і на злитих, і на роздільних купальниках, так що можна з упевненістю стверджувати, що це — наймодніші жіночі купальники літа 2022 року.

Принти

Купальники з принтами традиційно популярні у колекціях пляжної моди. Найбільш модними купальниками літа 2022 будуть моделі з леопардовими і квітковими принтами.

Бікіні

Схожі на фіговий листочок плавки-шторки на зав'язках отримали оригінальну назву "бікіні Тарзана". Вони залишають дуже мало простору для уяви і явно припадуть до смаку шанувальницям засмаги. А ще – це один із найгарячіших трендів майбутнього сезону.

Монокіні

Ця модель злитих купальників завжди відрізнялася оригінальністю. Щось середнє між традиційним цільним та роздільним купальником, монокіні ще з середини минулого століття незмінно присутні у топі пляжних трендів і мають попит у тих дівчат, які уважно стежать за модою.

Високі вирізи на стегнах

Деякі бренди пропонують відкрити стегно повністю. Тонкі перемички бікіні в окремих моделях підстрибнули до лінії талії, а злиті купальники обзавелися надвисокими вирізами на стегнах. У такому купальнику ноги здаються довшими, а талія – виразнішою.

Читай еще!  Гид по эпиляторам для домашнего использования

Halter

Що ж до верхньої частини купальника, то багато модних купальників на фото з показів мають бретельки, що фіксуються на шиї. Тож майте на увазі: улюблена модель Мерилін Монро та Бріжит Бардо – це ще одна з головних тенденцій пляжної моди.

Купальник «для особливого випадку»

Якщо ви шукаєте вбрання для пляжної вечірки або посиденьок біля басейну — вибирайте моделі з металізованих тканин, з блискітками або мереживом. Після карантину дизайнери пропонують блискучий одяг не лише для свят та буднів, а й для пляжного відпочинку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *