Дети

Які переваги має приватний дитячий садок?

Коли ми були маленькими, питання про те, в який дитячий садок йти, взагалі не стояло. Звичайно ж у той, що поруч. Ну або, через відсутність вільних у ньому місць, наші батьки влаштовували нас у сад, що знаходиться далі від дому. Сьогодні ситуація докорінно змінилася. Багато сімей, що мають середній і вище середнього доходи, вибирають між державним і приватним дитячим садком. Багато як фізичних осіб, так і підприємців розглядають можливість відкриття бізнесу в цій ніші. У мережі приватних садів, наприклад приватний садок у Києві Мандаринка, працюють власні кухні, які займаються не розігрівом обідів.

Давайте розглянемо явні та неявні переваги приватних дитячих садків і розберемося, чому попит на них з боку батьків лише зростатиме.

Плюси приватного дитячого садка для батьків та малюків

Але спочатку давайте про мінуси. Точніше, про мінус, оскільки він практично лише один. Плата в приватному дитячому садку, за інших рівних, завжди буде вищою, ніж у державному. Щоправда, якщо включити сюди різні офіційні та неофіційні додаткові платежі, гроші, витрачені за додатковий час викладачів тощо, картина стає вже не такою очевидною.

Але головне це не. За все на цьому світі треба платити, і все коштує грошей. Хтось купує найдешевшу їжу чи взуття, відпустку проводить на дачі, а хтось заробляє гроші, і її задовольнить лише найкраще. В даному випадку йдеться про найцінніше, що у нас є — наших дітей. З цього погляду плата за приватний садок є мінусом для тих, хто просто не може зібрати на нього гроші.

Читай еще!  Как одеть ребенка зимой, чтобы было тепло и стильно

Тепер про плюси, які не вичерпуються наведеним нижче списком.

Індивідуальний підхід до кожної дитини. І це не декларація, а факт. Середній розмір групи становить 7-10 осіб, що приблизно в 3-4 рази нижче, ніж у державному дитячому садку. Звичайно, і вихователі, і викладачі приділяють дітям набагато більше часу.

Матеріальна основа. Завдяки зовсім іншому бюджету, приватні дитячі садки закуповують найкращі меблі, іграшки, методичні та освітні матеріали, спрямовані на розвиток наших дітей.

Найчастіше відсутня саме поняття «черг», немає необхідності писати кудись заяви, чекати відповіді тощо. буд. За наявності вільних місць питання зазвичай вирішується протягом робочого дня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *