Женское здоровье

Який матеріал одноразових рукавичок найзручніший?

Одноразові рукавички надають захист для рук від впливу зовнішніх факторів та шкідливих бактерій й мікроорганізмів. Саме від їхнього грамотного вибору залежить зручність й комфорт під час роботи, та безпека і здоров’я людини. Купуючи такі ЗІЗ, перше на що слід звернути увагу — матеріал, з якого вони виготовлені. Найпопулярнішими є моделі з латексу, вінілу та нітрилу. Ви можете знайти якісні рукавиці нітрилові на сайті партнера цієї статті. А нижче розберемося з властивостями та особливостями кожного з матеріалів.

Латекс

Латексні рукавички створені з природного каучука та користуються величезною популярністю майже у всіх сферах діяльності. Це зручні та еластичні вироби, які чудово прилягають до рук та не викликають дискомфорту у того, хто ними користується. Вони гарно зберігають тактильну чутливість пальців. Крім цього, ними також зручно тримати різний інструментарій. Латексні рукавички чудово підходять для робіт з водорозчинною сировиною.

Недоліками латексних рукавичок вважають:

  • невисокий захист від агресивних хімічних речовин та ізоціанатів, які є у складі затверджувачів;
  • здатність викликати алергічні реакції, через використання натуральної сировини.

Але, загалом, — це непоганий та класичний варіант для повсякденних чи спеціалізованих робіт.

Нітрил

Нітрилові рукавички виготовлені з синтетичного каучуку, якому властивий високий ступінь міцності та зносостійкості. Такі захисні розхідники надійні, еластичні та повністю гіпоалергенні. Область їх застосування швидко зростає оскільки вони:

  1. Міцні та стійкі до механічних пошкоджень.
  2. Не піддаються впливу хімікатів та інших токсичних речовин.
  3. Підходять людям з алергією на латекс.
  4. Мають гарні ергономічні властивості.

Упаковку з рукавичками не слід зберігати близько до джерел тепла та під прямим сонячним промінням. Такі ЗІЗ мають середню вартість, яка варіюється, в залежності від складу, щільності та інших характеристик.

Читай еще!  УЗИ аппарат: все, что стоит знать перед покупкой

Вініл

Вінілові рукавички з полівінілхлориду є недорогим аналогом латексних чи нітрилових ЗІЗ. У порівнянні з іншими матеріалами, вони мають найдоступнішу вартість. До їхніх позитивних особливостей відносять:

  • легкість в одяганні та знятті;
  • непоганий захист від хімічних та механічних пошкоджень;
  • непогану фіксацію.

Вінілові рукавички є ідеальним варіантом для приготування їжі чи сфери обслуговування.

Недоліки виробів з вінілу: не захищають від хвороботворних бактерій, не призначені для високих навантажень та для використання з агресивними  рідинами.

Проаналізувавши всі плюси та мінуси кожного з представлених матеріалів, ви легко зможете обрати оптимальний варіант рукавичок для свого бізнесу чи особистого використання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *