Диеты

З чого складаються суші: основні компоненти

Суші Київ доставка – швидкий спосіб отримати традиційну японську страву, яка складається з вареного рису, що маринується в рисовому оцті. В неї додаються й інші інгредієнти, наприклад, сира чи мариновані риба, морепродукти, овочі тощо. Готовий продукт має форму рулонів (роли), нігірі (грудки рису, поверх яких викладається риба чи морепродукти) сашимі (риба чи морепродукти, нарізані тонкими пластинами). Будь-який з цих видів суші ви можете замовити в БагатоЛосося.

Слід зауважити, що суші в традиційному виконанні, містять сиру рибу. Втім, існує й безліч інших варіантів з овочами, сиром, навіть з фруктами або з м’ясом. Подаються роли з маринованим імбиром, соєвим соусом або васабі. Це дуже смачно! Не дивно, що суші популярні в усьому світі. Вони унікальні й вдало комбінують найрізноманітніші смаки та текстури.

З якої риби готують суші

Варіанти безмежні, адже суші можуть бути зроблені з різних видів риби. Найпопулярніші серед них наступні:

  • Тунець

Його м’яке, багате на жир м’ясо має виразний смак і текстуру.

  • Лосось

Ніжний, соковитий з приємним присмаком.

  • Окунь

Ще один вид риби, який часто використовується для суші. Він має ніжне, солодкувате м’ясо з приємним ароматом.

  • Біла риба, наприклад, камбала

Вона має ніжне м’ясо з легким присмаком.

  • Креветки

Часто використовуються, як додатковий інгредієнт у різних ролах. Вони мають солодкуватий смак і характерну текстуру.

Звісно, це лише деякі з видів риби, яку можна використовувати для приготування суші. Її вибір залежить від особистих вподобань замовника їжі та доступності компонента в конкретній місцевості.

З якого рису готують суші

Можливі різні варіанти, та найкращим для приготування ролів є спеціальний короткозерновий рис, який називається суміші. Він має особливу структуру та склад, які дозволяють йому формувати грудки бажаної форми та триматися купи. В’язкість забезпечується високим вмістом крохмалю.

Читай еще!  Где используется глюкоза и чем она отличается от фруктозы?

Круглі та короткі зернинки ідеально сполучаються одна з одною. Після варіння вони маринуються в оцтовому розчині з цукром і сіллю. Він додає компоненту характерного смаку та аромату. Рис добре утримує свою форму під час формування та згортання суші. Його можна придбати у спеціалізованих магазинах або на виробництві японських продуктів харчування. Для готування справжніх суші важливо використовувати саме спеціальний рис, адже інші види можуть не мати необхідних властивостей.

Які овочі додають до суші

Насправді суші можуть складатися з різних овочів. Головне, щоб вони додавали готовій страві свіжості чи текстурності, або ж певного присмаку. Що це може бути?

  • Авокадо

Так, це фрукт, але технічно його вважають овочем. Авокадо додає суші кремової текстури та різних смакових нюансів. Воно є найбільш вдалим вибором для вегетаріанської страви.

  • Морква

Її заслугою є солодкуватий присмак та хрустка текстура.

  • Огірок

Свіжий та хрусткий, він добре доповнює інші компоненти в японській страві.

  • Шпинат

Може додати ніжності та яскравого кольору готовій страві.

  • Гриби

Змінюють звичну текстуру та позитивно впливають на смак.

До складу ролів можуть входити різні овочі, взагалі, різні компоненти. І це добре, адже таким чином споживач отримує величезний вибір і здатен суттєво урізноманітнити свій раціон, скуштувати щось нове та смачне. Суші – вибір на користь якісного харчування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *