Статьи

Заміна номерних знаків: все про процедуру

Сьогодні всі процедури, які робляться з номерними знаками, проходять доволі швидко. Якщо ви звертаєтеся за цією послугою у приватну організацію, тоді відновлення номерних знаків не стане для вас проблемою, а легким рішенням.

Що потрібно для заміни номерів 

Коли ви звертаєтеся за даною послугою, важливо підготувати пакет необхідних документів, який включає в себе:

  • Паспорт громадянина України, а також посвідчення водія. Це має бути документ, що посвідчує вашу особу.
  • Страховий поліс на автівку, який обов’язково повинен бути у водія – страхування цивільної відповідальності перед третіми особами для автомобілів.
  • Свідоцтво про реєстрацію автомобіля – технічний паспорт. Він підтверджує право власності на автівку та містить ключову важливу інформацію про нього: номер двигуна, колір, вага тощо.
  • Свідоцтво про технічне обслуговування автомобіля. Не всі регіони вимагають цього документа, проте про всяк випадок його буде не зайвим взяти з собою для прискорення процедури. Це потрібно для того, щоб переконатися, що автівка у справному стані.
  • Може потребуватися заповнити форму або заяву на обробку ваших документів та як запит на отримання послуги заміни або відновлення номерів.

Також переконайтеся, що з вами є встановлена організацією сума, щоб ви відразу змогли узятися до справи під час відвідування салону. В грошові збори можуть входити вартість нового номерного знаку, а також інші податки.

Як відбувається процедура 

В залежності від обраного місця заміни знаку, порядок проведення операції може частково змінюватися, проте принцип завжди один:

  • Спочатку вам потрібно придбати новий знак, який ви можете обрати за своїм смаком: за окрему плату вам зроблять унікальний номер, наприклад іменний або з вашими улюбленими символами. Головне – щоб сам знак відповідав вимогам чинної влади за зовнішнім виглядом.
  • Далі, якщо це заміна знаку, вам доведеться зняти старий – його ви можете залишити собі на пам’ять.
  • Отримати детальну інструкцію щодо покрокової дії заміни номерного знаку ви можете звернувшись до органів місцевого управління транспорту або дорожньої поліції. Вони можуть запропонувати вам заповнити форму, яка підтвердить ваш намір замінити знак та зробить цей процес чинним. Якщо ви вирішили звернутися до приватної організації, тоді ви можете минути цей крок та відразу зробити всі дії безпосередньо в обраному салоні. Органи місцевої влади можуть доволі довго обробляти ваш запит, що не всім сподобається.
  • Встановіть новий номерний знак після його реєстрації та вільно користуйтеся своїм автомобілем.
Читай еще!  Продвижение сайта в интернете: к какому SEO специалисту лучше обратиться

В залежності від обраної вами організації, процес може зайняти від декількох годин до декількох неділь. Тому звертайтеся до перевірених людей, які роблять роботу швидко та якісно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *