Дом и интерьер

Замовлення води в офіс

 

Більшість дня людина проводить на роботі. Тобто, без перебільшень можна сказати, що тут вона проживає немаленьку частину життя. Не зважаючи на це, потрібно підтримувати своє фізичне та ментальне здоров’я. Однією з умов гарного самопочуття – є дотримання водного балансу. Фахівці рекомендують випивати близько 2 л очищеної рідини упродовж доби, більшу частину яких до 17:00. Це допоможе уникнути небажаних набряків кінцівок та обличчя зранку. Замовлення води в офіс допоможе слідкувати за гідробалансом та сприяє кращій розумовій діяльності.

Працюючи 8-годинний робочий день, не забувайте регулярно поповнювати організм природною рідиною. Рекомендується випивати пів склянки води через кожні 30-40 хв. До речі, таким способом ви за декілька тижнів виробите звичку вживання необхідної кількості питної води.

Як відбувається процес очищення води в бутлях?

 

Виробництво питної води – це тривалий та складний процес, який вимагає постійного контролю, щоб кінцевий результат відповідав стандартам якості. Саме задля цього, перед фасуванням та реалізацією продукт проходить багатоетапний процес підготовки:

  1. Видалення механічних домішок та дрібнодисперсних часток
  2. Нормалізація органічних речовин, шляхом абсорбції – фільтрації через активоване вугілля
  3. Пом’якшення води – зменшення вмісту солей кальцію та магнію
  4. Насичення води природними мінералами методом купажування
  5. Знезараження та процес озонування, що не впливає на смак води та є безпечним для людини

Тара, яку наповнюють очищеною та корисною рідиною також проходить попередню підготовку. Спеціальний метод бактерицидної обробки дозволяє зберігати воду тривалий час (за оптимальних умов до 60 днів, без попереднього відкриття). Наповнення та фасування здійснюється відповідно європейських стандартів ISO 9001 та ISO 22000. У результаті вода відповідає всім вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10.

Читай еще!  Как правильно выбрать светильник

Яку воду найкраще замовити в офіс?

Попередній процес підготовки та фільтрації води чітко описує виробничий процес питної води ТМ «Н2О», джерельний смак та природна користь якої підкорили вже понад 10 000 користувачів доставки води.

До складу «Н2О» входить оптимальна кількість кальцію, магнію, натрій+калій, які відіграють важливу роль у роботі мозку та підвищенні працездатності, тому кращу торгову марку очищеної води для офісу годі й шукати. Крім цього, вода чудово підходить для приготування напоїв, не змінюючи їх смак та аромат. Тому, відтепер чаювання з колегами стане вашою приємною традицією.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *