Мода

Жіночі куртки та жилетки

У шафі багатьох людей є ті речі, які він вже не носить, але викинути їх при цьому шкода. З якимись пов’язані приємні спогади, якісь можна носити на дачі, а якісь коштували великих грошей, і рука не підніметься їх викинути. До останнього пункту відносяться шуби з натурального хутра. По ряду причин дівчата перестають їх носити: вийшла з моди, не підходить за розміром, десь протерлася. Навіть якщо на натуральній шубі є якісь дефекти, які вона придбала за роки експлуатації, ми Вам скажемо: «Тільки не викидайте їх». Чому? Хутро — це дуже цінний матеріал, тому за нього потрібно боротися до кінця. Але що можна з нього зробити? Давайте детально розберемося в цьому питанні.

Причина перша

Купівля нової шуби з натурального хутра — дуже витратний захід. Ціна такого виробу починається з 300 тисяч рублів, і стрімко росте вгору. Навіть якщо у вироби є невеликий знос, з нього можна створити новий елемент гардеробу, якщо звернутися в ательє. Адже пошиття шуб з соболя обійдеться в десятки разів дешевше, ніж покупка нової моделі. Майстер без проблем не тільки відреставрує стару шубу, а й при необхідності створить нову. Будь-які моделі, форми, елементи — все що захочете.

Причина друга

По-друге, якщо шуба Вам вже набридла, і Ви не готові її носити навіть в оновленому вигляді, можна з неї зробити покривало. Так, Ви не помилилися. Пошиття покривал з натурального хутра здійснюється зі старих шуб. У підсумку новий виріб привнесе родзинку в інтер’єр спальні або навіть вітальні, і буде Вас зігрівати холодними вечорами. Також покривало з хутра буде відмінним подарунком для Ваших близьких. Жіночі куртки та жилетки заказати можна тут https://www.marathon.ua/women/zhenskiye-zimnie-kurtki/.

Читай еще!  КАКИЕ ЕСТЬ РАЗНОВИДНОСТИ СОЛНЦЕЗАЩИТНЫХ ОЧКОВ?

Причина третя

Навіть якщо знос шуби великий все одно не поспішайте її викидати. З неї можна зробити безліч нових прекрасних речей. Наприклад, якщо постраждали рукава або поділ, то її можна вкоротити, зробити рукава на ¾, і Ви отримуєте елегантний кожушок, який виглядає стильно і надає зовнішньому вигляду вишуканості і розкішності. Рукава постраждали практично до плечей? Теж не біда. Жилетки жіночі спортивні дуті з натурального хутра стане прикрасою будь-якого образу.

Причина четверта

Більш того, зі старої шуби Ви зможете отримати чудову хутряну шапку, або муфту, які захистять Вас в будь-який мороз. Хочете щось незвичайне? Чому б не зробити нову сумку з натурального хутра? У тандемі з шубою вона створить просто чудовий ансамбль, який просто не залишиться непоміченим.

Як бачите, існує ряд причин, чому не варто викидати стару шубу навіть з великим зносом. Навіть після стількох років експлуатації їй можна подарувати нове життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *