Статьи

Де купити борошно оптом у Львові

Борошно цінне вмістом у своєму складі майже всієї хімічної таблиці, що активно застосовується як центральний інгредієнт пекарського мистецтва. Отримана вперше близько 9 тисяч років тому, вона рятувала людину від багатьох хвороб та голоду (в 100 гр. продукту близько 350 кілокалорій залежно від зерна, з якого його виготовили). Ви можете купити борошно оптом львів по гарній вартості!

Перед приготуванням борошно прийнято просівати, щоб прибрати з нього лушпиння від зернят, після чого воно готове до використання. Борошно — це основний компонент хліба та інших хлібобулочних виробів. Її додають у перші страви, наприклад, у суп з галушками, застосовують її і для запікання та підсмажування овочів, м’яса або риби для повідомлення їм золотистої скоринки. Без борошна, як сполучного інгредієнта, не обійдеться більшість гострих та кисло-солодких соусів та підлив, які подаються до різних гарнірів.

Варіантів подрібнення на борошно різних зерен та насіння безліч. Так, наприклад, горіхове борошно входить до складу фруктового салату, а у страві зі стейком використовується вже пшеничний її різновид.

Зберігається борошно від 3 до 12 місяців (залежно від вихідного продукту — пшениці, жита, кукурудзи) при кімнатній температурі в приміщеннях, що добре провітрюються, в тій тарі, куди не проникають сторонні запахи, зайва вологість і паразити.

Сильна і слабка мука

Сильна і слабка мука – це характеристика пшеничного борошна, звана Сила муки.

Сила борошна характеризується двома основними властивостями:

  1. Вологопоглинання.
  2. Газоутримання.

Цей показник вимірюється з допомогою альвеографа Шопена. Італійські виробники вказують це значення на пачках із борошном. Позначається латинською літерою W.

Сильна мука

Борошно, яке при замісі тесту добре поглинає рідину і добре утримує в тесті вуглекислий газ, який з’являється в процесі бродіння. Таким чином вироби приготовані з сильного борошна добре піднімаються і мають високу пористість.

Читай еще!  Отели и базы отдыха Геленджика

Сильна мука відмінно підійде для дріжджових виробів, наприклад булочки, пироги, паски та виробів з тривалим процесом бродіння, більше 12 годин. Тісто виходить повітряним та має легкий м’якуш. Борошно вважається сильним при показнику W 350 і більше одиниць. Залежно від того з якої пшениці було виготовлено борошно, цей показник може досягати 500 одиниць.

Слабка мука

Борошно, яке значно гірше поглинає вологу і слабо утримує вуглекислий газ при замісі, а страви, виготовлені з такого борошна, мають малий обсяг. Значення W 100-150 одиниць. Слабке борошно рекомендується використовувати для не дріжджового тіста та кондитерських виробів, наприклад пісочного або листкового тіста.

Середню по силі борошно використовують із приготування хліба з нетривалим процесом бродіння. Ідеальними показниками Сили борошна для тіста для піци вважається значення W близько 320-340. Борошно із середніми показниками значення Сили легко отримати, змішавши пропорційно сильне і слабке борошно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *