Дети

Дитяче взуття в Україні

Скелет дитячої стопи утворений хрящами і костеніє тільки до 18-20 років, тому нога може деформуватися під тривалим механічним впливом. Але цього можна уникнути, якщо підходити до вибору дитячого взуття "з головою".

Затягувати з вибором першої пари взуття теж не можна — малюкові потрібна підтримка з перших шагов.Обувь не повинна бути занадто тісною, але і занадто вільне взуття теж призводить до втоми в ногах, швидку стомлюваність при ходьбі, болях в спині. Так як же вибрати дитяче взуття? Як вибрати першу взуття? Як визначити розмір взуття дитини? Читайте нижче!

Як визначити розмір ноги дитини

Ніжки дитини ще не повністю сформувалися і складаються, в основному, з хрящової тканини. Жировий шар, який ще зберігається на дитячій стопі, знижує чутливість до болю, і, навіть якщо взуття тисне дитині, деформуючи стопу, маля цього не відчуває. Стопа "костеніє" до 6-ти років. Тому батьки повинні подбати про те, щоб їх дитина не носив дуже маленьку або занадто велику взуття. Для цього необхідно кожні 2-3 місяці вимірювати ніжку дитини. Дитяче взуття в Україні ви можете замовити тут https://ya-sonka.com.ua/ua/.

Крім того, необхідно пам'ятати, що швидкість росту дитячих стоп в різному віці різна: в 2-річну і 3-річного віку стопа збільшується приблизно на 2-3 розміри в рік; коли дитина починає ходити в дитячий сад — на 2 розміри в рік, а в шкільному віці — на 1-2 розміри в рік. Ці дані вражають, особливо якщо врахувати, що різниця між розмірами дитячого взуття складає 5 мм.

Корисні рекомендації

Розмір взуття обирайте з запасом. І не з міркувань економії! Під час ходьби, особливо в спеку, стопа трохи набрякає, збільшується в розмірах і витягується під вагою тіла, а пальці зсуваються вперед, до того ж пальчикам необхідно невеликий простір для руху. тому до отриманої довжині додайте ще 1 сантиметр (6 мм на рух стопи і 4 мм на виріст).

Читай еще!  Каким должен быть детский отдых?

За сезон ніжка малюка підросте, і цей запас обов'язково заповниться. З цієї причини ніколи не купуйте дитині взуття зовсім «впритул». Взимку ж в черевичках і чобітках повинно залишатися порожній простір, що створює зігріваючий ефект.

Носити взуття можна «до притика», але вона не повинна тиснути і тиснути на пальчики або п'яту.

Купувати взуття з великим запасом — більше сантиметра — теж погано: по-перше, не на місці буде супінатор (профілактика плоскостопості не тільки зведеться на «ні», але і може сприяти неправильного формування стопи), по-друге, дитина буде запинатися, оббивати миси взуття і може неправильно сформуватися хода.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *