Дом и интерьер

Дизайн трикімнатної квартири в панельному будинку

Дизайн 3-кімнатної квартири може бути куди цікавішим за оформлення 2-кімнатних жител. Цей момент проявляється навіть у панельному будинку, де капітальні стіни дуже ускладнюють перепланування. Але навіть без неї можна досягти дуже хорошого результату і не платити багато грошей.

Важливі поради щодо оформлення квартири

Беручися за оформлення 3-кімнатної квартири в панельному будинку, слід розглядати рішення, що потребують перепланування, в останню чергу. Вони не лише дороги, а й у ряді випадків виявляються протизаконними. Часто вважають, що можна вивчити готові фотографії з інтернету. Наступним кроком зазвичай є створення перегородок, використання самостійно підібраних оздоблювальних матеріалів, перестановка меблів. Така практика рідко дає позитивні результати, проте призводить до значних витрат.

Вибір оздоблення для різних кімнат

У спальні стандартної трикімнатної квартири найчастіше намагаються використати шпалери. Їхня різноманітність дуже велика, і за допомогою цього матеріалу можна втілити будь-які оформлювальні задуми. Часто в спальнях клеять текстильні шпалери, які екологічні та приємні на дотик. Однак такий матеріал накопичує пил.

Все більшої популярності набирають шпалери лінкруст, характерний рельєф яких відмінно підійде для будь-якої класичної квартири.

У кухні можна використовувати тільки матеріали, стійкі до вологості та високої температури. Також слід уважно оцінювати гігієнічність конкретного покриття. На стіни зазвичай наносять керамічну плитку великого формату чи мозаїку. У будь-якій кімнаті — в тій же кухні або вітальні — зазвичай монтують підвісні або натяжні стелі. Тільки за особливих вимог до дизайну приміщення можна розглядати інші варіанти.

Санвузол обробляють плиткою в 95% випадків. Якщо вибирають якийсь інший варіант, то зазвичай роблять ті, хто чітко розуміє свою мету. Передпокій у типовій трикімнатній квартирі якщо й оформляють шпалерами, то практично завжди на вінілової основі. Вони виглядають привабливо та відрізняються підвищеною стійкістю. Також можна застосовувати:

  • декоративну штукатурку;
  • стінні та стельові панелі з різних матеріалів;
  • гіпсову ліпнину та її імітацію.
Читай еще!  Датчик руху, сфери застосування

Як облаштувати?

При оформленні кухні у квартирі 63 або 64 кв. м треба насамперед продумувати, куди забиратиметься техніка за відсутності необхідності. Потрібно також виділити місця під їстівні запаси, тому що їх обов’язково треба тримати на кухні. Слід дотримуватись стандартного правила робочого трикутника, яке багаторазово виправдало себе. Бажано виділити місце для встановлення великого, зручного столу. У вітальні квартири площею 65 м2 (і навіть 70 м2) зазвичай намагаються сформувати робоче місце біля вікна.

Світло та декор

Типовий дизайн трикімнатної квартири в панельному будинку не обов’язково насичений світлом, як часто вважають. Зазвичай тут використовують комбінацію суто білого та чорного тонів. Роль білої фарби — візуальне збільшення простору, а чорні включення дозволять зробити ситуацію цікавішою. У дуже вузьких видовжених кімнатах варто застосовувати малюнки із чорно-білих квадратів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *