Дом и интерьер

Дизайнерський ремонт: до якої компанії краще звернутися у Києві?

Плануєте робити ремонт? Щоб зробити не просто косметичний ремонт, наприклад, поміняти шпалери, зробити натяжну стелю та оновити матеріали для підлоги, рекомендуємо звернутися до фахівців для створення ексклюзивного дизайнерського ремонту. Так, це складніший проект, роботи та будматеріали обійдуться дорожче. Однак, натомість ви отримаєте сучасний ремонт високого рівня.

Як зробити дизайнерський ремонт

Оригінальні дизайнерські ремонти квартир у Киеєві роблять майстри компанії NSDgroup. До ваших послуг команда професіоналів, яка виконає роботу максимально швидко та якісно. Насамперед викличте експерта на об’єкт, щоб обговорити важливі деталі, уточнити вартість та терміни виконання ремонту під ключ.

Особливість дизайнерського ремонту полягає в тому, що ви отримуєте не просто перелік матеріалів обробки та підібрані дизайнером прилади освітлення, меблі та предмети інтер’єру. Ви отримуєте сучасний дизайнерський стиль інтер’єру з урахуванням ваших побажань та уподобань. Це унікальна можливість зробити не звичайний традиційний ремонт як у всіх, а створити гармонію стилю, високої якості інтер’єру та інших важливих деталей.

Чому варто звернутися до фахівців компанії NSDgroup:

  • безкоштовний виїзд експерта та детальне обговорення нового проекту;
  • консультації та допомогу на всіх етапах ремонту;
  • якісний ремонт під ключ;
  • прийнятні ціни у Києві;
  • великий досвід роботи – понад 2400 виконаних проектів;
  • економна закупівля будматеріалів.

Спеціалісти компанії мають зв’язки з оптовими постачальниками будматеріалів. У процесі ремонту буде використано будматеріали відомих брендів, тобто. якість ремонту буде високому рівні. Однак, при цьому ви зможете дешевше купити будматеріали. Не заощаджуйте на якості ремонту або як будматеріалів, заощаджуйте за рахунок вигідної пропозиції фахівців компанії.

Обговоріть новий проект із дизайнерами та майстрами з ремонту. Дізнайтесь вартість робіт за один квадратний метр, терміни виконання ремонту у вашій квартирі або в окремому приміщенні, іншу корисну та актуальну інформацію. Вибирайте професіоналів, які допоможуть вам створити комфорт та затишок у приміщенні. Вибирайте найкращий стиль інтер’єру, якісні деталі.

Читай еще!  Новые MacBook M1 не надежны? - Разбор с экспертами AppleLab

Погодьте дизайн-проекту інтер’єру, інші важливі деталі, які допоможуть створити комфорт та затишок у кожній кімнаті та приміщенні. При цьому ремонт буде не просто високого рівня, а ексклюзивний дизайнерський.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *