Мода

Друк на толстовках на замовлення – для створення оригінального одягу на всі випадки життя

Толстовки – одяг, що користується шаленим попитом у світі. Разом з тим, це не просто одяг, а й текстильний виріб, який активно використовується в рекламній сфері. Друк на толстовках – спосіб, що дозволяє:

  • залишити пам’ять про організацію після проведення конференції або ж іншого заходу;
  • виділитися на змаганнях
  • зробити подарунок рідним та близьким тощо.

Якщо вам потрібні толстовки з друком, замовляйте їх в Пакотек! Ця компанія здатна втілити в реальність будь-який задум клієнта. Вона виконує замовлення як малими, так і великими, оптовими партіями. Розміри малюнку – від А3 до А6, або ж відповідно до потреби клієнта. Зображення можна нанести на будь-яку частину одягу – спереду/ззаду, навіть збоку чи всередині.

Друк на толстовках відмінно підходить для створення корпоративного стилю, адже сучасне обладнання має широкі можливості. З його допомогою на тканину легко нанести будь-який текст, зображення та логотипи.

Принти на толстовках, кому вони потрібні

Толстовка – теплий та стильний одяг. Він зігріє людину в холодну пору та створить додаткову рекламу для бренду, адже це гарний носій для різної інформації, який підходить для щоденного використання. Чоловіки одягають толстовки з джинсами, дівчата же створюють з ними різні комбінації, поєднуючи навіть з сукнями та спідницями.

Одяг з написами від Пакотек – продукт, який не знайдеш в оптового постачальника, тож це гарна можливість замовити партію з оригінальними принтами для роздрібної мережі. Купуючи великою партією за гуртовими цінами можна значно зекономити. Толстовка, що містить зображення стане не просто частиною гардероба, вона буде елементом повсякденного образу, якщо компанія використає її для створення корпоративного стилю. Одяг з логотипами можна часто помітити на працівниках магазинів, банків, ресторанів, автозаправок. Це ідеальна можливість для реклами та ефективний спосіб для привернення уваги потенційних клієнтів.

Читай еще!  Итальянские аксессуары и сумки оптом

Друк на толстовках обирають, щоб створити робочу форму або ж зробити оригінальні подарунки співробітникам чи партнерам. Іноді така послуга дозволяє отримати заохочувальні призи чи одяг для заходів серед яких:

  • корпоративи;
  • вечірки;
  • дівич-вечори;
  • дитячі свята.

Толстовку не назвеш святковим одягом, проте наявність на ній малюнків або смішних написів додадуть даному предмету родзинку. Він стане улюбленою частиною гардероба та дозволить створити незвичний образ.

Друк на толстовках на будь-який смак

Толстовки з друком на замовлення для дітей, чоловіків та жінок можуть виготовлятися з використанням різних технологій. Вибір способу для друку відбувається в залежності від доцільності тої чи іншої методики. Нерідко спеціалісти віддають перевагу шовкографії. Вона передбачає виготовлення матриці, яку використовують для нанесення фарби на тканину шар за шаром.

Толстовки легко оформити в патріотичному чи романтичному стилі. На них можна додати креативні написи або малюнки, щоб згодом влаштувати незвичайну фотосесію. Зважаючи на широкий розмірний ряд та різноманіття кольорів, можна підібрати виріб для будь-яких потреб. Спеціалісти втілять в реальність всі побажання клієнта, доопрацюють наданий ним макет або ж розроблять його самостійно, щоб досягти оптимального результату. Чи існує принтований одяг за доступними цінами? Так, його можна замовити оптом в компанії Пакотек!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *