Дом и интерьер

Душова кабіна — комфорт та практичність

Душова кабіна сьогодні є невіддільною частиною майже кожної ванної кімнати. Через те, що така сантехніка займає набагато менше місця, ніж ванна, вона й користується чималою популярністю, до того ж у швидкому темпі міста нею користуватися набагато зручніше. Сьогодні ми пропонуємо вам дізнатись про доступні у продажу душові кабіни у Львові та про те, як підібрати потрібну модель для ідеального санвузла. Крім того, розглянемо основних виробників, що лідирують в зазначеному сегменті.

 

Типи душових кабін

У магазинах сантехніки та в інтернет-каталогах зустрічаються душові бокси різних розмірів, форм та функціональності, тож, здавалось би, обрати оптимальний варіант під власні потреби, виділений бюджет та планування ванної кімнати мало б бути нескладно. Однак на практиці у багатьох виникають певні труднощі, пов’язані з купівлею такого типу сантехніки. Звісно, найкращий вибір — та модель, що відповідає усім вашим запитам та вписується у вільний простір як за габаритами, так і за стилем.

Придивіться до 3 основних типів:

  • Відкрита душова кабіна. Головна її особливість — відсутність задніх стінок, які заміняються стінами кімнати, та верхньої панелі. Вона досить недорога та й процес встановлення не потребує значних зусиль. Виглядає компактно і не займає багато місця.
  • Бокс або закрита кабіна. Цей тип являє собою конструкцію з 4 стінок, що встановлюються на піддон або безпосередньо на підлогу. Він часто комплектується додатковими полицями, стійками для аксесуарів та засобів догляду, а особливості будови не дозволяють парі виходити назовні.
  • Комбіновані моделі. Поєднують у собі практичність ванни та компактність душу, мають функцію гідромасажу, тож гарантують максимальне задоволення від гігієнічних процедур. Це оптимальний варіант для тих, хто не готовий відмовлятись від комфорту через обмежені квадратні метри.
Читай еще!  Четыре очень крутых «фишки» современных холодильников, которые сделают эксплуатацию безопаснее, экономичнее, удобнее и долговечнее

Обирають кабінку для душу не лише за типом, але й за розмірами та формами. Лідери продажів — квадратні та напівкруглі екземпляри. Вони легко вписуються у будь-який дизайн.

 

Популярні бренди душової сантехніки

Якщо ви плануєте обрати душову кабіну, що прослужить вам не один рік та не втратить ні міцності, ні зовнішньої привабливості, звертайте увагу на виробника. Серед лідерів останніх років варто виділити компанії Cersanit, Deante, Besko, Aquaform. Вони пропонують сучасні колекції на будь-який смак та гаманець.

Стильні та високоякісні вироби не можуть коштувати дешево, тож і економити на продукції для ванної кімнати не варто. Вибирайте моделі з якісних матеріалів, в конструкції, що найкраще доповнить інтер’єр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *