Дом и интерьер

Фольговані пакети та пакети з липкою стрічкою в Україні, по доступним цінам

Фольговані пакети купити в Україні стало ще простіше, завдяки роботі нашого виробництва. Вони часто використовуються для пакування їжі, іншої бакалійної продукції. Для виготовлення використовуються полімерні матеріали по європейському стандарту харчової промисловості. Такі сріблясті пакети добре утримують запах і не пропускають сонячне світло. Конструкція упаковки передбачає або запаювання верху (можна використовувати наприклад ручні зварювачі) або закручування за допомогою гнучкого елемента (дроту). В обох випадках можливе багаторазове відкривання-закривання.

Особливості фольгованої упаковки:

  1. Стійкість до механічних впливів, стирання, антистатичність та міцність на розрив.
  2. Зварні шви є абсолютно надійними, не розходяться від навантаження.
  3. Виключено проникнення світла, вологи та пилу, сторонніх запахів.
  4. Презентабельний зовнішній вигляд, стійкість до деформацій, поява заломів.

Фольговані пакети з центральним швом збільшують термін зберігання продуктів, що швидко псуються, не пошкоджуються при транспортуванні та викладанні в торговому залі. Вони зберігають смакові якості продуктів, не дозволяють їм відволожуватися, розвиватися плісняви.

У нашому магазині представлено широкий розмірний ряд. Ви можете зробити онлайн замовлення наших фольгованих пакетів за конкурентними цінами в роздріб та оптом. Доставку пакетів робимо в будь-яке місто. Також є можливість пакети з липкою стрічкою замовити різних розмірів. За допомогою калькулятора клієнти зможуть прорахувати вартість товару.

БОПП-плівка відрізняється більшою міцністю, значно вище за інші полімерні плівки. Тому такі пакети більш придатні для сипучої продукції. Також має високу прозорість: максимальний ступінь прозорості серед усіх типів полімерної плівки дозволяє повноцінно демонструвати упакований товар.

Плівка bopp стійкіша до підвищених температур і завжди виготовляється виключно з первинної сировини, що гарантує безпечний для здоров’я людини контакт із харчовими продуктами.

PASIPACK – компанія виробник пакетів в Україні. Ми використовуємо кращі технології та розробки, що дозволяє робити типові та поліетиленові пакети під конкретного клієнта. Наш досвід, якість продукції та налагоджена робота дають змогу купувати товар великими об’ємами, в роздріб та оптом.

Читай еще!  Двери скрытого монтажа - как выбрать по оптовой цене

Звертайтесь до нас вже сьогодні! Ми завжди раді новим партнерам

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *