Статьи

Із чого складається сучасний ландшафтний дизайн?

У цій статті ми розглянемо докладний склад ландшафтного дизайн-проекту, необхідний для його успішної реалізації, а саме які креслення входять до основного складу проекту та якими кресленнями можна доповнити проект у разі потреби. Докладніше зупинимося на описі кожного виду креслення та його завдання. Детально тут https://galsad.ua/.

Основний склад ландшафтного проекту

Ескізи планування ділянки: Планування ділянки, що розбита на функціональні зони. На ескізі відзначається розташування доріжок, зон відпочинку та майданчиків для ігор, клумб, водойм та інших об'єктів. Ескізи розробляються після узгодження технічного завдання для проектування, відповідно до якого дизайнер розробляє 2-3 ескізні варіанти планування саду без деталізації рослинної складової проекту (дендроплан та посадковий креслення), без точної прив'язки до місцевості (розбивочне креслення).

При складанні ескізного проектування враховується опромінення поверхонь сонячним світлом або потік прямих сонячних променів на горизонтальну поверхню в різний час доби, естетичний вигляд ділянки з різних точок огляду, розташування існуючих інженерних комунікацій, зручність переміщення дільницею та догляду за посадками. Ескізне планування саду покликане показати розташування основних зон, орієнтовний вибір матеріалів для декору та оздоблення, поєднання різних елементів: світильників, скульптур, рослин, будівель.

Генеральний план ділянки: дозволить планування всієї території. Його розробка здійснюється на підставі обраного Замовником варіанта ескізу. Генплан являє собою креслення, що відображає загальну ідею благоустрою та озеленення, планування та композицію насаджень, організацію доріг, майданчиків, розміщення споруд, водойм тощо. У ландшафтному проектуванні генплан поєднує в собі інформацію про інженерні споруди та декоративні посадки.

Включає:

  • позначення наявних та планованих будівель;
  • інших постійних об'єктів;
  • Великих дерев;
  • Майданчиків;
  • пішохідних доріжок;
  • під'їздів тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *