Дом и интерьер

Кухні на замовлення у Львові та інтер’єрні проєкти

Сучасна кухня символізує домівку, що збирає разом усіх членів сім’ї. Тому кухонні меблі повинні відповідати вимогам ергономіки, функціональності, комфорту та естетичної привабливості. Кухні на замовлення задовольняють усі перераховані пункти.

Відповідність параметрам конкретного приміщення. Кваліфіковані фахівці проводять виміри основних параметрів кімнати, визначають відстань до водопровідних та газових труб, вносять рекомендації щодо розташування електроточок. Точність проведених вимірювань дозволяє спроектувати кухню на замовлення, що ідеально вписується у відведений простір.

Врахування всіх побажань замовника. На відміну від типових серійних меблів, кухні на замовлення Nesto виготовляються індивідуально для кожного споживача. Враховуються всі побажання клієнта: починаючи від кольору та фактури фасадів, зовнішнього вигляду фурнітури та ручок та закінчуючи формою кухонних секцій та конфігурацією кухні.

Індивідуальний дизайн-проект. Кухні на замовлення мають власний характер та неповторну атмосферу. Дизайнерські прийоми та засоби вираження (оригінальне оздоблення, колірні рішення, поєднання різних фактур) дозволяють створити унікальний інтер’єр, що підкреслює індивідуальність власників.

Крім естетичних характеристик враховується відстань між стільницею та навісними шафками, глибина тумб, розташування робочого трикутника (холодильник, плита, мийка).

Креативні дизайнерські рішення. Завдяки широкому асортименту сучасних оздоблювальних матеріалів та технічного обладнання політ для фантазії в дизайні практично безмежний.

Візуалізація інтер’єру кухні. Спеціальні комп’ютерні програми дозволяють побачити майбутню кухню на замовлення на етапі планування. Замовник та дизайнер розглядають різні варіанти конфігурації кухонних секцій, комбінують цікаві колірні рішення та матеріали, вибирають найбільш вдале розташування.

Гнучка цінова політика. Ця перевага дозволяє підібрати максимально комфортні кухонні меблі за прийнятною для сімейного бюджету вартістю. Додавши, прибравши або замінивши складні модулі, додаткові оздоблювальні матеріали (алюміній, матове скло, дзеркала), побутову техніку можна змінити остаточну вартість кухні на замовлення.

Повний пакет послуг від однієї компанії. Замовляючи кухонні меблі за індивідуальним проектом, можна бути впевненим, що весь спектр послуг буде централізовано: починаючи від вимірів і закінчуючи доставкою, установкою та сервісним обслуговуванням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *