Статьи

Кульки цифри Львів мають значний попит. Які переваги в таких кульок?

Одним із найкращих варіантів прикрас будь-якого свята є гелеві кульки цифри у Львові. Вони яскраві, красиві та доступні за вартістю. Різні виробники пропонують великий асортимент різних кульок. Вони можуть відрізнятися за формою, кольором та матеріалом виготовлення. Щоб розібратися у всьому різноманітті подібної продукції, ми підготували для вас спеціальний матеріал. Читайте поради щодо вибору від Надувачів.

Вибір матеріалу повітряних куль

Латексні кулі – це найпоширеніший варіант. За допомогою такого декору можна вигадати цікаві композиції для прикраси інтер’єру. Як правило, кульки з латексу представлені в різних колірних варіаціях, а також можуть бути доповнені різними ефектами: пастель або металік.

Одна з переваг подібних кульок – доступна ціна. Але в той же час є недоліки — одноманітність форм і неміцність виробів. Лактексні кулі можуть бути з покриттям та без. Перший варіант надійніший, довговічніший і підходить для розміщення на вулиці.

Фольговані кулі часто можна зустріти на різноманітних заходах. Вони відрізняються різноманітністю форм (різні фігури, цифри, ходячи кулі). Такі вироби досить міцні. Якщо їх наповнити гелієм – довго парять (до кількох тижнів). Крім того, вони за необхідності їх можна використати повторно. Із недоліків слід відзначити високу вартість порівняно з латексними аналогами.

Вибираючи матеріал повітряних куль, слід орієнтуватися на ваші цілі та завдання. Якщо ви плануєте одноденний захід, можна використовувати звичайні латексні кулі. Якщо планується важливий захід на кілька днів або оформлення проходить заздалегідь, слід звернути увагу на латексні з обробкою, а також фольговані кулі.

Вибір повітряних кульок для оформлення заходів

При виборі повітряних кульок слід орієнтуватися на тематику події, для якої планується декор:

  1. Для рекламних акцій (відкриття магазину, виставка, промо-презентація) підійдуть кулі асорті або кульки з нанесеним на поверхню логотипом компанії;
  2. Для різних презентацій та дитячих свят рекомендується використання куль пастель, адже вони яскравіші.
  3. На весілля та ювілей відмінно підійдуть кулі металік. Вони мають перламутровий відлив і добре виглядають у різних композиціях.
  4. Для фіналу свята рекомендується використання наповнених гелієм куль зі світлодіодами, які можна запустити у небо.
Читай еще!  Книги доктора Комаровского

Важливі характеристики повітряних кульок

При покупці повітряних куль важливо звертати увагу на такі характеристики:

  • еластичність;
  • здатність утримувати гелій у виробах з обробкою та без;
  • вартість.

Що кається останнього пункту — все залежить від ваших цілей. Теоретично, для промороздачі куль з логотипами цілком можна використовувати дешеві варіанти. Але при цьому не варто забувати, що для виготовлення використовується хімічний тальк, здатний викликати алергічну реакцію. До того ж вони можуть мати нестабільну якість, тому заздалегідь передбачити, яка партія вам дістанеться – невідомо. Тож радимо використовувати для всіх цілей повітряні кулі середньої цінової категорії.

При виборі бренду слід орієнтуватися на власні переваги. Продукція фірми Sempertex (Колумбія) відмінно підходить для створення фігур і плетіння різних композицій. Італійські повітряні кулі від Gemar та Belbol досить пружні, тому вони підійдуть для вуличного оформлення. А ось продукція мексиканського виробництва універсальна, тому підходить для використання скрізь: і в приміщеннях, і на вулиці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *