Дом и интерьер

Переваги замовлення пивних склянок у «Мир Посуди»

Гарні келихи для пива – важлива складова пивної вечірки та гарне доповнення до будь-якого столу.

Види келихів для пива для різних сортів – як вибрати відповідну форму та об’єм

Вони продаються наборами і по одній штуці, бувають різних видів та обсягів, з різного скла. Цінителі пінного напою знають, яка склянка підходить для кожного сорту і суворо дотримуються правил сервірування. Прогрес також не стоїть на місці і сьогодні є пивнi бокали, які не нагріваються від рук і не покриваються крапельками вологи. Дізнайтеся, які пивні келихи бувають і як вибрати найкращі з урахуванням усіх критеріїв та нюансів.

Серед переваг інтернет-магазину Мир Посуду слід виділити:

  • доступні ціни;
  • величезний вибір кухонного начиння для бару, пабу та інших закладів громадського харчування;
  • швидку доставку по всій Україні;
  • товари перевірених світових брендів;
  • онлайн-консультації;
  • обмін та повернення товару протягом 14 днів.

Основні відмінні риси

Пивні келихи не вдасться класифікувати формою, тому що немає єдиного параметра. Мабуть, єдина вимога – трохи звужене шийка, що стримує аромат усередині посуду. Але і тут є моделі, у яких практично немає звуження.

При всій різноманітності форм розробники продумують її так, щоб піна залишалася в склянці, а не прагнула піднятися нагору і опинитися на столі. Тому знавці використовують склянки з урахуванням нюансів сорту. Про те, як вибрати келихи для пива з урахуванням виду пива, докладно наведено нижче.

Пиво подають охолодженим, важливо, щоб воно таким і залишалося якнайдовше. Для максимального захисту від температури столу дно роблять потовщеним чи доповнюють модель ніжкою. Форму продумують так, щоб було зручно тримати в руці.

Читай еще!  Як дізнатись ціну на пластикові вікна для квартири в Одесі

Що потрібно знати про матеріали виготовлення

У магазинах продаються келихи для пива зі скла та кришталю, а також кухлі з кераміки та глини. Головна вимога – матеріал має бути гладким. І якщо зовні барного посуду допустимі візерунки та рельєфи, усередині обов’язкова гладка поверхня.

  1. Скло – інертний матеріал, який не вбирає ароматів і не вступає в реакцію зі вмістом, тому тут немає сумнівів.
  2. Що стосується керамічної лінійки, то тут не варто вибирати вироби без глазурі. Пористі глини вбирають і зберігають запахи, що може негативно вплинути на дегустації різних сортів.
  3. Пластик та метал – не найкращий вибір для домашніх умов. Але якщо потрібний дорожній варіант або посуд для пікніка, ви можете розглянути.

Нонік-пінта або Becker

Різновид конічної пінти з відомою формою — кільцеве потовщення у верхній частині. Така форма була ретельно продумана. У пабах пивні склянки прийнято ставити чарками по кілька штук, унаслідок чого вони можуть злипатися.

Завдяки потовщенню нонік чудово виходить зі стопки та захищений від сколювання. Таку склянку зручніше тримати у руці. Як і стандартна конічна пінта, келих виготовлений із тонкого скла. Посуд підходить для різних сортів пива помірної міцності.

Пінта-тюльпан чи ірландська пінта

Форма тюльпана трохи розширена до середини, його верхня частина трохи ширша, ніж дно. Цей вид келихів для пива відомий за брендованими склянками Guinness. Виготовлений із міцного тонкого скла, просто мити та зберігати.

Об’єм дорівнює англійській пінті — 0,568 л. З тюльпану дуже зручно пити, оскільки міститься багато піни. В ірландській пінті можна дегустувати стаути, ірландські елі та інші повсякденні табори.

«Чортополох» (thistle)

Це різновид тюльпану з круглою основою і високою горловиною, що плавно розширюється догори. На вигляд судина дійсно дуже нагадує будяко – національну квітку Шотландії. Об’єм пивного келиха 450 мл, в ньому, як правило, подають пшеничне вино, міцний бельгійський ель.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *