Как похудеть

Online консультація гастроентеролога в Європі

Online консультація гастроентеролога досліджує анатомічні особливості будови шлунково-кишкового тракту, проводить діагностику щодо виявлення можливих патологій, і при виявленні таких, визначає причину і призначає лікування.

Система травлення є однією з найважливіших і водночас уразливих структур внутрішніх органів. Захворювання або розлади шлунково-кишкового тракту — дуже поширені нездужання, на які, однак, пацієнти часто не звертають належної уваги, але вони завжди впливають на весь організм і відбиваються насамперед на самопочутті та зовнішньому вигляді.

Профілактичний огляд у гастроентеролога необхідно проходити регулярно, не рідше одного разу на рік. Це дозволить запобігти розвитку захворювань та уникнути появи негативних симптомів, а також допоможе отримати детальну інформацію про стан шлунково-кишкової системи.

Показання для консультації у гастроентеролога

Настійно рекомендовано відвідати гастроентеролога, якщо турбують:

  • біль у ділянці шлунка чи кишечника;
  • непрохідність кишечника, запори чи діарея;
  • тяжкість і печія після їди, а також здуття або дискомфорт у шлунку;
  • відсутність апетиту;
  • відрижка;
  • неприємний запах із рота.

Як проходить прийом

Прийом гастроентеролога складається з усного опитування пацієнта, огляду та призначення діагностичних чи лікувальних процедур. При першому зверненні лікар уточнює основні скарги на здоров'я, просить перерахувати симптоми нездужання, вказати перенесені раніше захворювання та спадкову схильність до них. Причиною виникнення низки скарг на самопочуття можуть виявитися неправильне харчування, куріння, зловживання алкоголем, стреси та деякі лікарські препарати. Тому важливо якісно провести опитування та з'ясувати особливості способу життя.

Після опитування лікар оглядає пацієнта, промацуючи живіт методом пальпації. Це дозволяє визначити точне місце болю, і, таким чином, отримати докладну інформацію про локалізацію захворювання, про можливу патологію та ступінь загострення. Після огляду, лікар може призначити комплекс додаткових досліджень для уточнення діагнозу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *