Дети

Переваги та недоліки мовних таборів для дітей

Вивчення англійської мови сьогодні – одне з ключових завдань нарівні з освоєнням математики та української. Важливість розуміння, спілкування, граматика є вкрай важливими. Всупереч тому, що в школах вивчають іноземну з першого класу, результати батьків здебільшого не тішать. Багато хто розглядає такий варіант, як табір для дітей із вивченням англійської мови. Які переваги та недоліки цього способу, варто розглянути детально.

 

Що таке мовний табір

Вивчення англійської в ігровій формі – це можливість отримати справді якісні знання, причому не примусово, не тому, що так треба. Основна особливість полягає в тому, що дитина повністю занурюється в англомовне середовище. Навчання, спілкування під час дозвілля та взагалі всі бесіди ведуться тільки іноземною. У результаті набуваються навички, які на звичайних курсах або під час занять із репетитором отримати просто нереально.

Термін такого корисного відпочинку варіюється від 10 до 14 днів, тому що в таборах є зміни. Дуже важливо, що весь цей час безперервність процесу дає чудові результати.

Переваги табору з вивченням англійської мови

Головна перевага – перебування в англомовному середовищі 24/7. Це стосується:

  • занять;
  • дозвілля;
  • спортивних заходів;
  • телевізора, радіо;
  • різноманітних активностей.

Навчання проводиться ніби непомітно – це добре працює не лише для малюків, а й для молодших школярів, підлітків. У таких умовах немає потреби прикидатися, дитині необхідно вивчати мову, якщо вона хоче, щоб її розуміли, і самій розбиратися в тому, що відбувається навколо неї. Кращим способом навчання може бути лише народження в англомовній сім’ї.

Перебування далеко від батьків відмінно розвиває самостійність. Звичайно, відправляючи своє чадо на відпочинок, пов’язаний із вивченням англійської мови, потрібно реально оцінювати, чи дитина зможе перебувати в таких умовах. Багато батьків після повернення школярів розуміють, наскільки вони зросли морально. Самостійність, звичайно, умовна, адже завжди є дорослі (вожаті), які стежать за тим, щоб перебування дітей далеко від дому було максимально безпечним.

Читай еще!  Каким должен быть детский отдых?

Подорож до іншої країни забезпечує розширення кругозору. Крім того, що малюки та школярі вивчають англійську, вони дізнаються про культуру, мешканців, традиції країни. Це дуже корисно. Також врахуйте, що в закордонних таборах є діти з різних куточків світу, тому вдається суттєво розширити коло спілкування, знайти нових друзів.

Недоліки мовних таборів

Є в такому підході до навчання й певні недоліки. Хоча ця форма пізнання досить поширена, все ж таки вартість її залишається високою. До пакета, який оплачують батьки, входять:

  • переліт;
  • проживання;
  • харчування;
  • медична страховка;
  • самонавчання.

 

Також потрібно подбати про те, щоб ваш син або дочка мали гроші на непередбачені витрати, розваги. Хоча, можливо, всі витрати покриватимуться оплатою за перебування в таборі – ці моменти необхідно уточнити.

Складність, з якою стикаються багато батьків, чиї діти вперше вирушають до мовного табору, – туга за домом. А вона буде, хоч би як цікаво не було. Проте варто знати, що такий досвід теж дуже корисний. Перед тим як відправити свого сина чи доньку до табору, що знаходиться далеко від дому, важливо зрозуміти, чи готові вони до цього. Краще обговорити це питання в сімейному колі. До того ж у такі табори приймають школярів від 7–8 років, а в цьому віці вони вже намагаються бути самостійними.

Неформальне навчання в англомовному таборі – це чудова альтернатива перед курсами та зверненням до репетиторів. До того ж дитина набуває нового досвіду, який у майбутньому йому однозначно стане в пригоді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *