Статьи

Price Control — Сервіс моніторингу та контролю цін в інтернеті. Що таке контрольна закупівля?

Чи легко знайти рітейлера, який відмовився б підняти свої продажі на 10-30%? З цього матеріалу ви дізнаєтеся як моніторити ціни конкурентів, навіщо їх відстежувати, і як ці методи допоможуть збільшити ваш прибуток більше, ніж решта разом узятих.

За якою вартістю продавати зараз, як зниження/підвищення ціни вплинуло на продаж та прибуток, коли товар краще розпродати та прибрати з асортименту, а коли закупівлі потрібно збільшити. Відповіді ці питання дає моніторинг ринку цін.

Читайте статтю до кінця та зберігайте в закладках, тому що для кожного онлайн магазину на просторах СНД це реальний спосіб підвищити свою конкурентоспроможність та прибуток. Поки що про нього знають не всі.

Що таке моніторинг цін

Успіх бізнесу безпосередньо залежить від стратегії ціноутворення, яку потрібно визначати з огляду на ринок учора, сьогодні та завтра.

Скільки тут великих продавців і хто вони, як багато інших і як відрізняється їхня цінова політика. Така інформація необхідна і новим ритейлерам, що давно працюють, для залучення користувачів вигідними пропозиціями.

Моніторинг цін — це система пошуку та регулярного збору даних про товар, спрямована на оцінку, контроль та ефективне управління ціноутворенням у магазині для підвищення своїх продажів та конкурентоспроможності на ринку. У процесі проведення додатково визначаються товари-аналоги кожної категорії товарів, популярність позицій, виділяються новинки, асортиментна політика конкретних продавців.

Моніторинг цін дозволяє майстерно маневрувати між різницею цін на ринку та хаотичними сплесками попиту та пропозиції. Ви маєте точні актуальні дані, завдяки яким розумієте тенденції ринку в цілому і на якій стадії життєвого циклу знаходиться кожен конкретний товар в даний момент.

Читай еще!  Выгодный шоппинг в интернет магазинах, используя промокод

Для чого потрібний моніторинг цін конкурентів

E-commerce продовжує зростати і, за прогнозами, до 2040 року забезпечуватиме 95% усіх покупок. А це означає, що пропорційно зростає і конкуренція за покупця серед магазинів. Всі продавці намагаються надати найкращі умови щодо сервісу та доставки, і головним критерієм вибору стає ціна.

Так для чого потрібний моніторинг цін конкурентів?

 • для визначення діапазону цін на товари;
 • для розрахунку середньої та медіанної ціни;
 • для вивчення динаміки цін на ринку;
 • для визначення рівня конкуренції;
 • для відстеження цін прямих конкурентів;
 • для контролю цін;
 • для прогнозування попиту;
 • для швидкої переоцінки товарів;
 • для оцінки ринку аналогів;
 • для побудови стратегії ціноутворення;
 • для вигідних закупівель у постачальників.

Всі ці завдання виконує найсучасніший онлайн-сервіс https://pricecontrol.biz/ від українських розробників. У нього достатньо плюсів перед конкурентами від зарубіжних компаній.

Якщо підсумувати, моніторинг цін конкурентів необхідний застосування ефективної стратегії ціноутворення, орієнтованої підтримку конкурентоспроможних цін, залучення більшої кількості покупців як наслідок, збільшення прибутку магазину.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *