Мода

Ромпер Вікторія Сікрет

Нерідко за іноземними термінами ховаються давно та добре знайомі речі! Тому, якщо малозрозуміле слово «ромпер» вам не надто до душі, можна без проблем замінити його на «комбінезон».

Спочатку ромперами в англійській мові називалися дитячі повзунки та комбінезончики, у 50-х роках минулого століття в моду увійшли жіночі ромпери як елемент домашнього одягу, зручного для виконання прибирання та повсякденних справ. Потім модель вже міцно влаштувалась у жіночому гардеробі, причому, попри таке «легковажне» походження, ромпери, як і звичайні комбінезони, варіюються від пляжних до досить строгих. Розбираймось, які бувають ромпери Вікторія Сікрет та коли їх носять.

Ромпер являє собою комбінезон, тобто цілісний одяг, що складається з двох частин: сорочку (або футболку, або топ і т. д.) і шорти. Його відмінна риса від звичайного комбінезону – коротка довжина штанин. Як правило, ромпери мають короткі рукави або бретельки, а довжина шорт доходить приблизно до середини стегна. Ромпери вважаються літнім предметом одягу, хоча, звичайно, трапляються і зимові варіації. Більшість ромперів сьогодні шиються для жінок і вважаються жіночним предметом гардеробу.

Як вибрати ромпер

Безумовно, ромпер – це річ цілком і повністю літня, тому для його пошиття використовуються легкі тканини та тонкий трикотаж. Але є й варіанти для зими, де верх має рукава, а низ складається зі штанів. Такі моделі добре доповнюють домашній образ та здатні підкреслити жіночу витонченість з іншими видами білизни. Це гарний варіант для сну, дозвілля ввечері, тому що не обмежують та не сковують рухи.

До основних видів ромперу для сну відносяться:

  1. Теплий зимовий ромпер, шо має довгі рукава та штанини, призначений одягатися у холодну пору року. Вони виготовляються з фланелі або бавовни у різних кольорових рішеннях. Носиться з білизною, а також як самостійний комплект одягу для сну по типу піжами.
  2. Літні ромпери. Призначені для тих, хто любить поєднувати стиль та комфорт. Виготовляються, як правило, з сатинового матеріалу, що здатний захищати від літньої прохолоди, але сама тканина добре пропускає повітря. Пропонуються як одяг для дому, який не потребує доповнення.
  3. Ромпер-плаття. Якщо ви бажаєте підкреслити свою жіночність навіть вдома, тоді хочемо запропонувати придивитися до цього типу ромперів. Вони виготовляються з шовкової основи та мають різні дизайнерські рішення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *