Дом и интерьер

Рулонні штори у Києві — Автоматичне керування за допомогою пульта та електродвигуна

Рулонні штори — компактні, ефективні та зручні в управлінні системи захисту від сонця, що встановлюються на віконний отвір або окремо на кожну стулку вікна. Їхня головна особливість — за рахунок спеціального механізму тканина намотується на вал і згортається в рулон, за рахунок чого в згорнутому вигляді рольштори займають мінімум місця. Також вони здатні розвертатися на потрібну довжину, завдяки чому вікно можна відчиняти не повністю, а частково. Радимо вам купити рулонні штори Київ по гарній вартості!

Розрізняють такі типи намотування полотна на ролик, що обертається:

Прямий.
Тканина рулонних штор опускається по зовнішній бік валу, таким чином приховуючи його і перебуваючи на відстані від скла.

Зворотній.
При такому способі намотування полотно рулонних жалюзі розташовується із внутрішньої сторони ролика, за рахунок чого воно знаходиться максимально близько до скла вікна. Вал не ховається і завжди видно, навіть якщо тканина повністю опущена.

Механізм рулонної штори: особливості та конструкція
Механізм намотування/розмотування — основний елемент конструкції рольштор. Від його якості та надійності залежить те, як довго прослужать жалюзі, чи будуть вони зручні в експлуатації, наскільки точно їх можна буде зафіксувати у потрібному положенні.

Механізми управління бувають різних типів: мотузковий, пружинний, кульковий, електричний з автоматичним блоком. Кожен із них має свої конструктивні особливості, плюси та мінуси. Але який би тип не використовувався, загальна конструкція буде схожа.

Механізм для рулонної штори складається з наступних частин:

Круглі ролика.
Це один із найголовніших елементів. Ролик обертається і намотується полотно тканини рольштор. Виготовляється він із алюмінію чи сталі, підбирається по ширині віконного отвору чи стулки вікна, а діаметр його залежить від довжини жалюзі. Залежно від конструкції штор він може бути відкритим (видимим) або закритим (захований у спеціальний короб).

Читай еще!  КУПИТЬ ОКНА — ЦЕНЫ НА ПЛАСТИКОВЫЕ ОКНА

Привод.
Цей елемент відповідає в механізмі за те, що вал починає рухатися. Саме завдяки йому ролик починає обертатися, і тканина намотується на нього або, навпаки, опускається на вікно. Залежно від типу управління рольшторами привід може відрізнятися за типом і конструкцією. Він може керуватися за рахунок механічного або електричного впливу, а за допомогою нього регулюється, як низько опущене полотно та який ступінь освітленості в кімнаті.

Крім самого механізму рольштори додатково складаються з наступних елементів:

Тканина.
Вона може бути щільною і світлонепропускною або з прозорими смугами, різних відтінків, з різним малюнком, додатково оброблена спеціальними просоченнями, які захищатимуть полотно від осідання пилу, забруднень, негативного впливу прямих сонячних променів.

Бічні профілі (напрямні).
Вони є не у всіх рулонних штор. Їхнє головне призначення — забезпечити щільне прилягання тканини жалюзі з боків віконного отвору, завдяки чому не залишається зазорів для проникнення світла, а штори не колишуться під час руху.

Виска.
Завдяки йому полотно змотується і розмотується рівно, на ньому не утворюються складки та заломи.

Рольштори є чудовою заміною звичним тканинним шторам. Незважаючи на більшу частину складових та наявність спеціального механізму, вони дуже компактні та легкі, слабо забруднюються, без проблем знімаються та стираються за потреби. До того ж, при правильному виборі якісних рулонних жалюзі з надійним механізмом та гарним полотном можна не хвилюватися про те, як довго вони прослужать і чи ефективно захищатимуть від сонячних променів.

Мотузковий (ланцюжковий) механізм для рулонної штори
Такий механізм рулонної штори є найпростішим і найдешевшим. Принцип управління базується на тому, що є ланцюжок, який з'єднаний з основними мотузками в горизонтальних жалюзі і кріпиться до валу. Процес регулювання простий — при натягуванні ланцюжка відстань між нитками в полотні скорочується, і тканина збирається в гармошку, прочиняючи вікно.

Читай еще!  Как выбрать жилье в новом доме?

Подібний механізм зазвичай властивий римським шторам. Ланцюжки рекомендується вибирати металеві, оскільки пластикові варіанти недовговічні та легко ламаються при неакуратному використанні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *