Женское здоровье

Що таке іригатор для порожнини рота і чи варто його купувати?

Запишіться на прийом до одного з наших талановитих стоматологів в Харкові https://dentist.kh.ua/ сьогодні, щоб обговорити свої потреби в гігієні порожнини рота.

Плюси:

  • Ретельно чистити зуби, коли у вас є брекети, може бути дуже складно, що може підтвердити будь-який, хто їх носив. Ще складніше, якщо не неможливо, ефективно користуватися зубною ниткою між зубами, коли у вас є брекети. Оскільки іригатор для порожнини рота є струмінь води, а не шматок нейлонової нитки, він може допомогти очистити міжзубні проміжки, а також брекети брекетів.
  • Гінгівіт — це легке захворювання ясен, що викликається зубним нальотом, при якому ясна стають червоними, блискучими, опухлими і легко кровоточать. Дослідження показали, що іррігатори для порожнини рота більш ефективні при лікуванні гінгівіту, ніж зубна нитка, що може бути пов'язано зі здатністю іригаторів працювати під лінією ясен і забезпечувати більш повне очищення навколо зуба.

Мінуси:

  • Єдиний реальний недолік іригаторів для порожнини рота — це ціна. Оскільки більшість одиниць коштує від 100 до 250 доларів, для декого це може виявитися значними витратами.

Невидимі брекети

Що, якби ми сказали вам, що є спосіб випрямити зуби і закрити зазори в прикусі, не вдаючись до брекетів? Звучить непогано, правда?

Як це працює?

Ці прозорі елайнери, як і брекети, повинні бути виготовлені спеціально для ваших зубів. Оскільки жоден набір зубів не ідентичний, найперший крок — це зробити 3D-сканування зубів і прикусу вашим стоматологом.

Які переваги прозорих елайнеров?

Такі системи, як Invisalign і ClearCorrect, мають ряд переваг перед традиційними брекетами:

  1. Стримане звернення: оскільки вони прозорі, їх практично неможливо виявити. Це робить його ідеальним рішенням для дорослих, які працюють з клієнтами, або підлітків, які стурбовані тим, як виглядають підтяжки.
  2. Комфорт: відсутність металу і проводів забезпечує зручність використання прозорих вирівнювачів. Вони також вимагають меншої кількості коригувань, ніж традиційні брекети.
  3. Легкість чищення: металеві брекети можуть утруднити чистку зубів — і майже неможливість чищення зубною ниткою — тому часто рекомендуються електричні зубні щітки і іригатори для порожнини рота. Прозорі елайнери знімні, тому ви можете продовжувати чистити зуби щіткою і ниткою в звичайному режимі.
  4. Менший ризик: переміщення зуба вимагає сили, і прозорі капи не виняток. Один з ризиків — це так звана резорбція кореня. Це відноситься до пошкодження кореня зуба і може привести до його втрати. Сила, що прикладається прозорими елайнери, більш поступова і нюансированной, ніж при використанні традиційних брекетів, що може привести до більш низької швидкості резорбції кореня.
  5. Безпечніше для зубів: брекети традиційних брекетів повинні бути приклеєні до поверхні зуба. Це може привести до видалення частини шару емалі зуба при знятті брекетів. У прозорих елайнери немає клею і немає ризику пошкодження емалі.
Читай еще!  Для чего нужна вакцинация детям: защита и предотвращение заболеваний

Висновок

Є суперечливі повідомлення про ефективність іригаторів для порожнини рота. В цілому, вони вважаються доповненням до повсякденного гігієну порожнини рота, а не заміною зубної нитки повністю.

Отже … Чи варто купувати? Може бути. Їх корисність для людей з брекетами неможливо переоцінити, і вони є дуже корисним інструментом для тих, хто страждає гінгівітом. Зрештою, можна сказати, що іррігатори для порожнини рота потрапляють в ту ж категорію, що й електричні зубні щітки: деяким вони потрібні, але для переважної більшості людей просто приємно мати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *