Интересно

Що варто знати перед тим, як вирішити ламінувати волосся?

Ламінування волосся − це процедура догляду, під час якої майстер на волосся тонким шаром наносить спеціальний засіб, що ламінує. Він містить ряд активних компонентів, серед яких різні олії та білок. Основна мета – створити на поверхні волосся захисну прозору плівку.

Людське волосся складається з безлічі кератинових лусочок, які у звичайному стані щільно прилягають один до одного. Якщо ж під дією зовнішніх чинників лусочки відкриваються, втрачається блиск і гладкість, з’являється проблема посічених кінчиків. Щоб очікування збіглися з дійсністю, слід знайти надійний салон краси. Так, за посиланням https://vilna-krasa.com.ua/zhinochyi-zal пропонуються різноманітні перукарські послуги, в тому числі й ламінування. Висококваліфікований персонал та якісні професійні засоби для проведення процедури – все це дозволить домогтися бажаного ефекту.

В домашніх умовах самостійно зробити волосся таким же гладким навряд чи вдасться. Особливо це стосується сумнівних народних методів, після яких шевелюра найчастіше страждає – як в плані естетики, так і в плані здоров’я. А засоби, які продаються у супермаркетах, надають не настільки помітну гладкість та сяйво, й результат часто тримається лише до наступного миття голови.

Який ефект з ним можна отримати?

Величезна перевага полягає в тому, що можна побачити видимі зміни відразу ж по завершенні роботи майстра. Отже, після процедури волосся:

  • більш м’яке та гладке на дотик;
  • помітно більш блискуче та об’ємне;
  • не пушиться і не сплутується;
  • краще піддається укладанню.

Також з ним можна не боятися, що зачіска втратить форму при дощовій погоді, підвищеній вологості повітря, що нерідко притаманно пористому волоссю. Зачіска залишиться привабливою, оскільки пасма ізольовані від впливу вологи ззовні. Водночас не втрачається волога зсередини. Тому хорошим рішенням буде нанести засіб у салоні перед літнім відпочинком на морському узбережжі.

Читай еще!  Советы выбора лучшего игрового онлайн казино

У чому різниця між ламінуванням та кератиновим випрямленням?

Обидва варіанти догляду приносять користь. Однак ці послуги краси істотно відрізняються за технологією виконання та кінцевими результатами.

Технологія кератинового випрямлення спрямована на позбавлення від посічених кінчиків і, як зрозуміло з назви, випрямлення пасом. При цьому ламінування ніяк не позначається на структурі: розгладити локони засоби, які наносяться, не зможуть. Дія холодного ламінування підтримується до чотирьох тижнів. Якщо застосована гаряча техніка, насолоджуватися сяйвом та гладкістю вдасться уже до кількох місяців, з огляду на те, який склад був обраний. Біоламінування – щадний метод. Замість хімічних складів використовуються природні речовини, які мають максимально м’який вплив. Існує також кольорова методика – коли разом зі структурою змінюється і відтінок.

Кератин здатен проникати всередину волосків, завдяки чому вони стають більш міцними та еластичними. Ефект від процедури зберігається протягом 5-6 місяців, а засоби більш вартісні, тому кератинове вирівнювання коштує більше за ламінування.

Кому підходить ламінування волосся?

Ця процедура є безпечним та швидким способом покращити зовнішній вигляд. Тому хвилюватися не варто: вона може бути рекомендована практично всім. Так, при здоровій густоті ефект може бути не так сильно виражений. Чим тонша і сухіша структура, тим яскравішим буде результат. Також ламінація доречна, якщо хочеться надати шевелюрі більш вираженого блиску, зробити її слухнянішою. Так, укладка з нею буде набагато простіша, адже пасма стали легко набувати тієї чи іншої форми. Якщо ламінування здійснюється після фарбування, покращиться насиченість кольору і він довше збереже свій початковий вигляд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *