Дом и интерьер

Штори та гардини: особливості вибору у Львові

Оформлення вікна під ключ. Купівля штор

Якщо ви хочете створити в своїй вітальні інтригу з довгими шторами, виберіть максимальну довжину і повісьте панелі високо, щоб створити відчуття висоти і інтенсивності. Як мінімум, повісьте їх на 15-20 см над віконною рамою або ще вище, щоб створити щедрий, потужний ефект висоти. Кращим варіантом буде виклик дизайнера штор, який зможе грамотно спроектувати дизайн віконного простору.

  1. Для приміщень з низькими стелями розгляньте штори від підлоги до стелі, які створять ілюзію більшого простору.
  2. Ви можете навіть отримати супердовгі штори, які розтікаються по підлозі для драматичного, розкішного вигляду.

Уникайте товстих штор в невеликих приміщеннях. Товсті драпірування зроблять невелику кімнату ще більш маленькою і створять задушливе, незручне відчуття. Вибирайте легкі прозорі матеріали або легкі тканини, щоб створити більш відкрите відчуття в невеликих приміщеннях. Уникайте підкладки в цілому, яка робить загальний вигляд будь-яких штор набагато важче. Штори та гардини у Львові ви можете заказати тут https://jakkard.com.ua/category/curtains/.

Виберіть довжину, яка буде знаходитися на одному рівні з підлогою, щоб створити сучасний образ. Це створює чітку, сучасну атмосферу і сучасний дизайн костюмів. Для більш традиційного виду використовуйте штори, які виходять за межі статі на кілька дюймів. Це створить дуже класичний ефект калюжі.

  1. Виберіть більш коротку довжину, якщо у вас є діти і / або домашні тварини, щоб не пошкодити штори.
  2. Якщо ви боретеся з надмірною пилом в конкретній кімнаті, використовуйте штори, які не доходять до підлоги. В іншому випадку вони забрудняться дуже швидко.
  3. Продовжіть термін служби штор, додавши захисну підкладку. Якщо ви вибрали тендітну тканину для штор або штори будуть піддаватися впливу великої кількості сонячного світла, ви можете продовжити їхнє життя, використовуючи захисну підкладку. Це сповільнить ефект вицвітання, який сонце надає на яскраві кольори. Сьогодні кожен господар будинку бажає замовити красиве і унікальне оформлення вікна під ключ у професійних дизайнерів.
Читай еще!  Доставка песка и щебня Ирпень Буча

Якщо ви не плануєте часто міняти штори, використовуйте підкладку, щоб продовжити термін придатності ваших штор.

Ви повинні вибрати штори, які відповідають кімнаті, в якій вони знаходяться. Ви можете вибрати ті, які мають малюнок і матимуть велике значення в вашому просторі, або ви можете отримати більш нейтральні, щоб вони добре поєднувалися з вашим простором.
Ви можете зробити нейтральний колір, такий як загар, пісок або навіть білий — це буде виглядати землистим і буде хорошим контрастом із зеленим.
Багато хто задає дизайнерам питання: Якщо в кімнаті кілька вікон, чи повинні всі штори бути однаковими?

Так — це виглядало б дуже зайнятим і неврівноваженим, якби були різні віконні процедури на вікнах в одній кімнаті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *