Статьи

Швабра з віджимом — її конструкція і головні переваги, а також асортимент, представлений на сайті «Novodom»

Для того, щоб тримати підлогу в чистоті і порядку, можно використовувати сучасну швабру з віджимом, представлену в інтернет-магазині «Novodom». Вже давно немає потреби в тому, щоб мити поверхність тільки вручну за допомогою звичайної ганчірки.

Кілька років тому назад популярною була спеціальна конструкція, на яку натягувалась тканина. Але, такі засоби були менш ефективними і зручними, ніж ті, що пропонують виробники сьогодні.

Не даремно говорять, що лінь – двигун прогресу. В якійсь мірі саме небажання постійно згинатись і розгинатись, перебувати у незручних позах під час прибирання і стало причиною того, щоб задуматись над розробкою більш практичної конструкції.

Миючи підлогу, людина буде перебувати у вертикальній стійці. Їй не доведеться постійно нахилятись. Не потрібно тепер вручну віджимати воду з ганчірки, прикладаючи чимало зусиль. Все стає набагато комфортніше і простіше.

Швабра з віджимом від novodom.ua

З одного боку – така проста, але водночас і ефективна конструкція оцінена багатьма прибиральницями , домогосподарками, покоївками і представниками інших професій. Звичайно, що варто придбати швабру і для використання в домашніх умовах. Вона підходить для миття різних типів поверхонь:

  • керамічна плитка;
  • дерево;
  • ламінат;
  • вініл;
  • асфальт;
  • паркет.

Кілька слів про особливості конструкції швабри для миття підлоги і аргументи для клієнтів на користь інтернет-магазину «Novodom»

Виготовляється такий інвентар з пластику або металу. Інколи ці матеріали комбінуються між собою. Губка створена на основі мікроволокон, що гарантує ефективне всмоктування рідких і сухих забруднень. Також гарантується швидке висихання поверхності.

Низький профіль і гнучкий шарнір дозволяють виконувати роботи у найбільш важкодоступних місцях. Виглядає швабра з віджимом від «Novodom» сучасно, а тому вона не буде псувати загального вигляду інтер’єру, якщо прибиральниця її на якийсь час залишить в приміщенні.

Читай еще!  Естественные роды ведут к лучшему развитию мозга ребенка

Для того, щоб не сумніватись щодо того, звертатись сюди чи ні, потрібно звернути увагу на три ключових моменти:

  1. Перший – здійснюється повністю законна діяльність, що є головною гарантією чесності.

  2. Другий – ніколи компанія не стоїть на місці – тут все максимально сучасно.

  3. Третій – цінова політика точно не буде тим фактором, що відштовхуватиме цільову аудиторію.

Не дивно, що чимало українців рекомендують компанію своїм друзям і знайомим. Просто зараз реально оформити замовлення на покупку потрібних товарів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *