Дом и интерьер

Сильні сторони пальового фундаменту

Перед початком будівництва будинку потрібно обов’язково все спланувати та створити проєкт майбутньої будівлі. У цьому разі ви не тільки уникнете можливих помилок у роботі, а й зможете правильно визначити необхідні матеріали та майбутнє навантаження на основу.

Як відомо, роль фундаменту в збереженні будови переоцінити неможливо, тому багато хто вирішує створювати бетонну основу, при чому з солідним запасом міцності та опорної здатності. Це в будь-якому разі призводить до зайвих втрат часу і коштів, зате про надійність фундаменту можна не переживати.

Але чи варто вкладати солідні кошти в бетонний фундамент, якщо є набагато доступніше з фінансової точки зору рішення — фундамент на геошурупах. Якісні геошурупи мають великий попит в охочих побудувати приватний будинок за канадською технологією, у власників швидкомонтованих будівель, а також гвинтові палі дають змогу спорудити чудовий фундамент для будинків, лазень та інших споруд зі зрубу.

Всі ці конструкції об’єднує легкість, а значить витрачати час і гроші на бетонний фундамент ні до чого.

Особливості фундаменту з геошурупів

Популярність пальового фундаменту тільки набирає обертів, але його ефективність сумнівів не викликає. Якщо проєкт фундаменту виконано як слід і враховано всі нюанси (у низці випадків такий підхід незастосовний), то за істотно менші гроші порівняно з бетонною основою ви отримаєте чудовий фундамент для майбутнього будинку. Крім економії часу і коштів ви отримаєте такі переваги:

  • екологічність і безпека для навколишнього середовища, ландшафту;
  • мінімальні трудовитрати на монтаж;
  • можливість будівництва на особливих ґрунтах (болотисті, пучинисті) і навіть над водою;
  • висока сейсмічна стійкість.

Виникають логічні запитання з приводу довговічності такого фундаменту. Тут не можна відповісти однозначно, адже багато що залежить і від кваліфікованого монтажу, і від виробника паль.

Читай еще!  Домашние полотенца: советы выбора и выгодной покупки

Зведення фундаменту

Дуже важливо дотримуватися технології та низки правил при зведенні фундаменту на палях:

  • спочатку потрібне розроблення проєкту, де визначається тип ґрунту, навантаження і внаслідок сукупності особливостей визначається кількість опор, параметри та інші властивості;
  • проводиться розбивка осей на ділянці під забудову;
  • після цього палі вкручуються в ґрунт на заздалегідь визначену глибину;
  • коли основа сформована, до паль приварюються оголовки з металу;
  • щоб рівномірно розподілити навантаження, труби обв’язуються;
  • завершальний етап передбачає монтаж навісного цоколя.

Саме тому краще довірити виготовлення і монтаж геошурупів професіоналам. Таким чином ви гарантовано отримаєте якісний та надійний результат, який прослужить вам дуже багато років.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *