Макияж

Склади Elan для ламінування вій та брів: естетика в деталях

Обожнюваний бровістами, візажистами та ламімейкерами бренд, — Elan випускає професійні рішення для фахівців б’юті-індустрії! Починаючи з 2015 року, виробник утримує позиції трендсеттера на українському ринку, залучає інноваційні технології та вдосконалює свій продукт. Популярні склади Елан для ламінування вій та брів можна знайти у більшості магазинів, включаючи каталог Lamimaker.

Цінності бренду:

  • Універсальна база. Професійні засоби працюють зі зрозумілою технологією, що дає можливість використовувати рішення в домашніх умовах. У майстра під рукою надійний помічник, для новачка перша процедура не викличе замішань;
  • Експертний підхід до бізнесу. Творці бренду (Олена Курчина та Ганна Кравченко) знають про нюанси роботи індустрії краси, перероблять перевірені рішення із гарантованим результатом;
  • Безпека та суворий контроль якості. Мінімізовано ризики виникнення алергічних реакцій. Формула оптимально розрахована та протестована, — підтвердженням є міжнародні сертифікати якості.

Вриваємося у світ розкішних брів та вій, знайомимося з найкращими пропозиціями Елан.

Склади Supersonic — мінімум травмування, максимум ефекту

Універсальна система флексингу для довготривалого укладання брів та вій складається з двох етапів та подальшого додаткового зволоження. Працювати з емульсіями у вакуумних флаконах або тубах просто, технологія зрозуміла і докладно розписана, а головне, результат не забариться.

Особливість: діють швидко, час експозиції для тонких волосків — 3-6 хвилин, для щільних і кучерявих — 4-8 хвилин. Загальний максимальний час на 1 та 2 склад Суперсонік не повинен перевищувати 15 хвилин.

Христина, ламімейкер та майстер пм: «Не кожен клієнт готовий ризикнути з перманентним макіяжем. Як альтернативу, пропоную процедуру ламі з подальшим фарбуванням для збільшення обсягу та наповненості брівки із Суперсоніками Елан. Ще жодного разу не підвели!».

Склади для ламінування брів Elan

Комплекс BROW FixUP у флаконах 10 мл — ідеальна формула з технологією підняття лусочок м’яким лугом (етаноламін), наданням форми та фіксацією завитка.

Читай еще!  Простой и красивый макияж: 65 пошаговых фото

Склади для довготривалого укладання забезпечують максимально взаємодію один з одним. Другий продукт має пом’якшувальну дію завдяки катіонним агентам, крім розкішної форми маємо блиск, пружність волосків.

Склади для ламінування вій Elan

Базова експерт-система Lash CurlUP з додатковими живильними компонентами та зволожувачами (кератин, колаген).

  • 1 склад пластичний, з ефектом оклюзії, ремодулює дисульфідні зв’язки, задає форму волоскам на силіконовому бігуді;
  • 2 склад закриває лусочки, нейтралізує залишки лужного препарату, надає пружність та гнучкість.

Порівнюючи рішення для біозавивки вій і брів, перші йдуть з більш щадною формулою, оскільки волоски вії більш тонкі за структурою.

Олена, б’юті-майстер з ламінування, візажист: «Порадував склад препарату, сірчаний запах не сильно виражений, відсутні дратівливі компоненти».

Доглядові процедури Елан: склади для ламінування брів завжди перекриваємо зволожувачами!

Ламінування навіть найбільш щадними продуктами — це стрес для волосків.

Попередити ламкість та випадання допоможе спеціальний догляд з:

  • Brow Elixir. Концентрат із вітаміном Е, маслами кокосу, авокадо, моної, аргани, оливи та шипшини. Чинить антиоксидантну дію, зміцнює волоски, підходить для щоденної б’юті-рутини;
  • LashPlex. З натуральним зволожуючим комплексом із 20 амінокислот, гідролізованим кератином та пантенолом. Працює над відновленням білкової структури, захищає від агресивного впливу довкілля.

Сміливо замовляйте продукцію Elan, склад(и) для ламінування та доглядові продукти. Підвищуйте якість послуг та власний прайс.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *