Дом и интерьер

Дерев’яні меблі для саду, або як облаштувати комфортну зону у дворі

Ви маєте власну квартиру в центрі міста? Чудово! Ну а якщо ви живете в особняку або у вас є приватна садиба, то це ще краще. Адже це не лише велика житлова площа, на якій може щасливо, радісно та безтурботно жити навіть велика родина, а й додаткові можливості для якісного відпочинку.

Адже хіба можна порівняти балкон із альтанкою на свіжому повітрі чи верандою? Крім того, тут ми можемо не тільки мило вести приємні бесіди з близькою людиною теплими літніми вечорами, а й влаштовувати справжні застілля. Ну а якщо захочеться про щось подумати, то це чудове місце для усамітнення на природі.

Але для цього варто знати, як правильно облаштувати такі зони відпочинку. Для того, щоб вони були не тільки комфортними, а й навколо них панувала атмосфера спокою, затишку та умиротворення. Як зробити це одним махом? Дуже просто — вибрати правильні меблі. Наприклад, стіл з натурального дерева або лавочки. Крім того, такі меблі як ніякі інші відповідають нагоді. А натуральні матеріали, з яких вони виготовлені – дерево та сталь, просто створені для експлуатації не лише усередині приміщення, а й на відкритому повітрі.

Вони надійні, практичні та довговічні. При правильному догляді за ними та експлуатації вони прослужать не одному поколінню. Разом з тим вони мають чудовий зовнішній вигляд. А якщо, в їх створенні приймали руки професійного дизайнера, і досвідчені майстри своєї справи, то залишається тільки уявити наскільки стильно, оригінально, і унікально виглядають такі дерев’яні меблі. Тим більше, вони ще й здатні наголосити на статусності свого власника. Ідеальне поєднання, чи не так?

Вибір деревини для зовнішнього використання.

Одна справа, коли меблі знаходяться в будинку. Захищені від прямих сонячних променів, опадів та інших факторів, які можуть негативно вплинути на їх цілісність, та презентабельний зовнішній вигляд. Ось і деревина для їх виготовлення має бути особливою. А точніше міцною, надійною та довговічною. Сподіваємося, ви вже здогадалися, що йдеться про меблі з цільного масиву дерева. А як додаткові елементи використовуються деталі зі сталі. Що може бути ще більш практичним та міцним, ніж такий тандем?

Разом з тим, деревина різниться, і не кожна підходить для виробництва меблів, що мають використовуватися на відкритому повітрі. Наприклад, всі хвойні ставляться до м’яких порід, як і липа, яка ідеальна для виготовлення гітар, але в даному випадку її не варто навіть згадувати. У той час, як ебенове дерево є найтвердішим і за його обробку беруться не всі майстри. Та й не кожному воно по кишені.

Але «золота середина» є. І в нашому випадку це ясен чи бук, родом із українських Карпат. Тверді, щільні, довговічні сорти, що мають гарну структуру, та відтінок деревини на зрізі. При цьому їх вартість зі зрозумілих причин досить демократична. Тому такий стіл з натурального дерева може дозволити собі кожен бажаючий. Разом з тим, незважаючи на свої визначні характеристики, така деревина має бути оброблена спеціальним чином, для чого ми використовуємо висококласні голландські лаки. Які роблять дерево вологостійким, захищають його від пересихання, а також комах, які обожнюють пообідати деревиною. Також, за їх допомогою, масиву можна надати той чи інший відтінок, або залишити його природний колір.

Основні види меблів для саду.

Меблі для саду, не менш різноманітні, ніж для квартири та офісу. Проте їх головне призначення – створення умови для приємного та безтурботного відпочинку. Як господарів будинку, так і їхніх гостей. Це шезлонги, гойдалки і навіть такі конструкції як альтанки. Які природним чином припускають, що в них буде стіл з натурального дерева (в ідеалі), а також стільці і лавочки. Все що потрібно для того, щоб організувати застілля або просто пообідати всією родиною на свіжому повітрі. Що може бути ще приємнішим?

Читай еще!  Услуги клининга от ДомНорм

Разом з тим, меблі для саду повинні бути комфортними і в той же час функціональними. А також мати відповідні розміри. Наприклад, у вас часто бувають гості і ви звикли відпочивати великою компанією. У такому випадку вам може знадобитися стіл з натурального дерева не один, а два. А також кілька лавочок. Ну а якщо садова зона невелика, то потрібно ретельно продумати габарити та розташування дерев’яних меблів. Адже в даному випадку, вони не так створюватимуть антураж, скільки виконуватимуть свою практичну функцію.

Декоративні елементи, то без чого не обійтися.

Погодьтеся, дерево та сад, це практично слова синоніми. Відповідно, не тільки дерев’яні меблі, але й інші декоративні елементи з дерева будуть виглядати тут як ніколи органічно.

• Враховуйте зовнішній вигляд свого будинку. Наприклад, якщо він за класикою побудован з червоної цегли, вибирайте меблі з дерева більш темних відтінків. Ну а якщо пофарбований у світлі тони, то в ідеалі і меблі повинні бути відповідними.

• Дуже часто садову зону прийнято прикрашати скульптурами. Однак, їх не повинно бути надто багато. Інакше вони лише займатимуть корисну площу. Яку також можна використовувати для відпочинку.

• Буде чудово, якщо вашу меблеву композицію доповнять інші дерев’яні предмети декору. Нехай навіть не несуть практичної складової, а просто мають естетичне призначення. Разом з тим вони ще краще допоможуть виділити дерев’яні меблі на загальному тлі, і підкреслять їх шик.

Отже, чудового вам відпочинку, але перед цим не забудьте зазирнути у «WOODWERK»!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *