Дом и интерьер

Хімчистка диванів від Profclean – правильний догляд за м’якими меблями

Дбаючи про здоров’я своє та родини, кожен регулярно наводить лад та прибирає в оселі. Миття вікон, підлоги, витирання пилу – все це важливо, але не менш важливим є турбота про м’які меблі. Їх потрібно ретельно пилососити, та інколи цього буває замало.

Брудний диван може стати джерелом накопичення хвороботворних мікроорганізмів, що можуть викликати алергічні реакції та шкодити здоров’ю. Тому самостійна чистка хоч і є обов’язковою, та не дає стовідсоткової гарантії чистоти, тому краще вибрати професійну хімчистку диванів. Фахівці компанії Profclean допоможуть ліквідувати не тільки зовнішні забруднення, а й усі небезпечні речовини всередині.

Види очищення м’яких меблів

Перш ніж звертатися до фахівців, варто дізнатися, що способів очищення є декілька:

  1. Суха хімчистка. Цей спосіб підходить для невеликих забруднень. Він полягає в очищенні порохотягом та подальшому нанесенні спеціального засобу на найпомітніші плями. Інколи потрібна обробка парою. Наступним кроком стане використання піни та повторне видалення мийних засобів порохотягом. Цей метод підходить для ніжних тканин. Процес очищення відбувається швидко.
  2. Інтенсивне очищення. Використовується для складних глибоких плям. Очищається вся поверхня меблів за допомогою хімічних речовин та вакуумного методу, що дозволяє зберегти гладкість та колір меблів.
  3. Екстракторний спосіб. Спочатку видаляються всі забруднення вакуумним порохотягом і тільки потім – мийним. Це професійне обладнання для роботи з м’якими поверхнями. Потім вся поверхня миється від решток хімікатів та пилу. Ополіскування повторюється до повного очищення.

Для кожного випадку застосовується технологія «розумної» чистки меблів, де засоби для хімчистки диванів підбираються з огляду на матеріал поверхні та вид плям. Вони не несуть загрози здоров’ю мешканців будинку.

Декілька важливих моментів

До очищення меблів слід ставитися відповідально, щоб вони не постраждали від рук непрофесійного майстра. Фахівці компанії Profclean здатні правильно оцінити стан покриття та підібрати оптимальний спосіб очищення. Безперечною перевагою хімчистки на дому є те, що власнику не потрібно займатися переміщенням габаритних меблів.

Читай еще!  Разновидности светильников для улицы

Фахівець із професійним обладнанням поверне презентабельний вигляд будь-якому матеріалу, та після виконаної роботи доведеться почекати деякий час, доки меблі повністю не висохнуть. Це може зайняти кілька годин.

Сучасні технології дозволяють не тільки повертати привабливий зовнішній вигляд меблям, очищувати від бруду та неприємних запахів, а й подовжувати їх термін експлуатації. Замовляйте професійну хімчистку диванів у компанії Profclean та насолоджуйтесь ідеальною чистотою!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *