Дом и интерьер

Сон ― це мир спокою та мрій. Розкішні і стильні дивани

У чому основна користь дивана будинку?

Вибирайте м'який, але пружний диван, не соромлячись посидіти на ньому в магазині або навіть полежати. Якщо продавці зацікавлені в продажу, то заперечувати не будуть. Пружинний блок дивана зазвичай «захований» з двох сторін поролоном або іншим матеріалом. Є дивани, у яких немає всередині пружин, тоді їх вартість повинна бути нижче. Плюсом дивана можна назвати наявність ящиків (бажано зроблених з фанери), де буде зберігатися постільна білизна. Якщо ви зацікавлені в покупці недорого, але якісного дивана від виробника, то рекомендуємо перейти в каталог https://lux-mebli.net.

Найбільш дешевий каркас дивана — той, що зроблений з ДСП. До речі, він є і найбільш важким, тому вже за вагою вироби можна судити про його якість. Зараз можна побачити і комбіновані каркаси, в яких використовують кілька матеріалів. Якщо ви звернули увагу на дерев'яний каркас, то повинні розуміти, що деревина вимагає хорошого просушування (а інакше з часом виникнуть тріщини і неприємні скрипучі звуки при русі).

У чому основна користь дивана будинку? Для будь-якого дивана важливий механізм розкладання, який буває різним. Розкладання дивана-книжки починається з піднімання сидіння вгору, після чого спинка опускається, а сидіння опускається (на жаль, горизонтальна поверхня виходить не завжди). Диван-гармошку потрібно розгорнути, так як він складається з декількох частин на складних ніжках. Зручний викочування, в якій спальне місце виїжджає з-під сидіння.

Наступний нюанс при виборі дивана — визначитися з його оббивкою. Звичайно, найкращі матеріали — натуральні й екологічні (бавовна, льон), але вони служать мало, а ось за синтетикою доглядати простіше і служить вона довше. Найбільш поширеними оббивками є жаккард, флок, мікрофібра, велюр і інші. Якщо виберете диван з тефлоновим просоченням, то ваше виріб буде захищено від жирних плям.

Читай еще!  Стили современных домов: от минимализма до кантри

І постарайтеся, щоб підібраний на ваш смак диван вписувався в інтер'єр приміщення. Звичайно, в наші дні знайти один диван для себе, який буде найкраще підходити саме вам, складно, але цілком можливо, якщо відразу зрозуміти, що саме потрібно шукати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *