Дом и интерьер

Сонячні батареї та СЕС в м.Чернівці

Без сонця життя немає: і це – загальнонауковий факт. Завдяки великій та щедрій на тепло зірці існуємо ми з вами та все живе на планеті. Сучасні люди навчилися не лише радіти сонячному світлу та теплу, а й використовувати енергію світила, змушуючи сонце постачати житла та підприємства електрикою та теплом. Сонячні батареї (Чернівці) – все більш популярний варіант постачання електрики приміщень різного призначення.

У країнах, де в календарі переважають ясні дні, сонячні батареї для будинку можна зустріти повсюдно: на дахах багатоповерхівок та приватних вілл, теплиць та промислових об’єктів. В останні роки ці надзвичайно корисні пристрої набули широкого поширення і в Україні. Екологічні джерела енергії, батареї дозволяють створити систему енергопостачання, автономну від центральної.

Компактна панель, що складається з псевдоквадратних осередків монокристалічного кремнію – саме так виглядає батарея. СЕС (Чернівці) дозволяє перетворювати радіацію сонця на корисний для людини вид енергії – електрику. Якщо розглядати сонячні батареї для будинку з погляду фізики, то можна відзначити, що вони – ніщо інше, як фотоелектричний генератор, який має модульну конструкцію. З’єднані між собою модулі являють собою ефективний пристрій-перетворювач. Причому модулі можуть з’єднуватись послідовно або паралельно один одному: залежно від заданих параметрів.

Поверхня кожної батареї має захисне покриття із загартованого скла з особливою текстурою. Вся конструкція обрамлена алюмінієвим каркасом (або на пластиковій основі) і має клемну коробку з контактами, герметичною і ударостійкою. Саме ця коробка за допомогою з’єднувального кабелю (необхідного перерізу) дозволяє підключати сонячні батареї до мережного інвертора або до контролера заряду

Як правило, батареї розміщуються на даху будинку: це найбільш зручний для більшості випадків варіант, оскільки освітленість від висоти розташування не змінюється. Однак якщо дах з якихось причин не може стати майданчиком для батарей, їх можна розмістити на землі (у вигляді ширми, складові якої повернені на південь).

Читай еще!  Алюмінієві розсувні системи: особливості і переваги використання

Наша команда готова зробити проект під любі цілі, задачі. Достатньо просто звернутись за одним з телефонів: 050-149-91-81, 050-673-19-90 та 096-012-012-9. Спеціалісти нададуть відповіді на всі запитання, порекомендують кращі варіанти сонячних панелей для дому, бізнесу чи виробництва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *