Обувь

Трендове взуття та шкіряні аксесуари від швейцарського бренду Bally

Швейцарський бренд Bally почав свою історію 170 років назад. Ще у 1851 році Карл Баллі почав виготовлення шкіряних стрічок. Згодом асортимент виробів зі шкіри розширювався, а їхня популярність зростала, тому сьогодні компанія створює різні види взуття для чоловіків та жінок, сумки, шопери, інші незамінні у повсякденному житті речі. Бренд виробляє не тільки привабливі за дизайном, але й функціональні та зручні аксесуари та взуття.

 

Особливості виробів від бренду Bally

Залишатись на вершинах моди протягом десятиліть – непросте завдання. Однак бренд Bally вміло з ним справляється завдяки дотриманню наступних принципів:

  • використання високоякісної шкіри різних текстур – гладкої, зернистої;
  • надання переваги класичному дизайну, який завжди користується попитом;
  • стриманість ліній та кольорів;
  • поставлення акценту на тому, щоб взуття та сумки були багатофункціональними, підходили для повсякденного вжитку;
  • різноманітний асортимент, завдяки якому можна підібрати виріб під різний стиль.

Насолодитись усіма перевагами речей «Балли» можна лише за умови придбання оригінальних виробів. Для цього потрібно звертатись до офіційних дистриб’юторів компанії в Україні, одним з яких є мережа магазинів Charisma. Зробити замовлення можна також у цьому інтернет-магазині.

Нові колекції від Bally

Щорічно бренд Bally пропонує модницям і модникам нові колекції виробів. Незважаючи на відданість класиці, раритетному одягу та аксесуарам, команда дизайнерів постійно переосмислює стиль, робить нові акценти. Це вилилося у створення нових лінійок взуття. До них увійшли шкіряні чоботи на платформі, черевики, туфлі.

 

Також також в інтернет-магазині представлений стильна колекція сумок. Серед них є як невеликі сумочки через плече, так і зручні та об’ємні рюкзаки. Вироби об’єднані створенням з м’якої на дотик, але міцної шкіри. Бренд Bally приєднується до екологічних стандартів виробництва, щоб зменшити кількість відходів та шкідливих викидів у навколишнє середовище.

Читай еще!  Модные женские сапоги – с чем носить, как выбрать?

Продукція компанії Bally – це елітні вироби, які не відносяться до бюджетного сегменту ринку. Але якщо ви бажаєте отримати дійсно стильні одяг та аксесуари, варто звернути увагу на продукцію цього бренду. Шкіряними виробами можна користуватись багато років, при цьому вони збережуть первісну форму та і постійно будуть у моді.

Інтернет-магазин Charisma пропонує зручні фільтри для придбання одягу та аксесуарів. Вироби можна сортувати за категоріями для швидкого пошуку потрібного варіанту. За потреби можна звернутись за допомогою до онлайн-консультанта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *