Дом и интерьер

Вибір терасової дошки: що заслуговує на увагу?

Неважливо, потрібна вам терасова дошка для садового майданчика або альтанки, вона має бути вологостійкою та якісною. Для її виробництва може використовуватися дерево, тирса, деревне борошно з додаванням полімерного матеріалу. Якщо вам потрібні якісні матеріали, то купіть товари виробника терасової дошки Polyroot в https://polyroot.com.ua/. На ринку можна знайти чимало пропозицій, кожна з яких матиме переваги. Усі дошки для тераси діляться за матеріалом виробництва:

  • Натуральне дерево;
  • Деревина, що пройшла термічну обробку;
  • ДПК;

Який варіант вибрати? Перед покупкою ознайомтеся з перевагами всіх видів.

Дошки із натурального дерева

Найпоширеніший варіант, який порадує: стійкістю до вологи, відсутністю ковзання, щільністю, стійкістю до появи грибка. Матеріалом для виробництва виступає модрина. Особливість полягає в тому, як вона поводиться після намокання – стає твердішою. Саме з цієї причини дошки використовуються для облаштування палуб. Крім модрини, можуть використовуватися інші дерева, що ростуть у тропічних лісах.

Термічно оброблене дерево

Проведення обробки дозволяє зробити матеріал міцним і екологічним. Технологічний процес передбачає нагрівання дерева до 200С за допомогою пари. Такий вплив змінює хімічні властивості. Головними особливостями терасової дошки з термічно обробленого дерева є:

  • Стійкість до вологості;
  • Відсутність гниття;

Технічний процес обробки дозволяє надати матеріалу приємного кольору. Стійкість до вологи, дозволяє використовувати його коло річки.

ДПК

Цей варіант порадує якістю, тому що до його складу входить:

  • Смола з органічним чи мінеральним наповнювачем;
  • Сполучні компоненти, наприклад, поліпропілен, ПВХ та інші;

Під час виробництва, в суміш додається барвник, що дозволяє отримати той відтінок, який потрібен. Але це ніяк не заважає провести самостійне фарбування у разі потреби.

Читай еще!  Техпаспорт на квартиру: в какое агентство лучше обратиться?

Як вибрати форму профілю?

Щоб тераса не була слизькою, поверхня має бути рифленою. Коли на неї потрапить вода, вона стікатиме в отвори між ребрами. Людина йтиме по мокрій поверхні, але при цьому ковзання не буде. Якщо в отворах з’явиться забруднення, то прибирання буде простим, тому що вистачить лише натиску води з садового шлангу. Краще вибирати дошки із рифленою поверхнею, ніж із гладкою.

Якість матеріалу залежить від сировини, що використовується. Якщо вона неякісна, змішування компонентів буде нерівномірним, і продукт вийде неестетичним. Як зрозуміти, чи якісний матеріал обрали? Якщо ви помітили вкраплення різного кольору і розводи на зрізі, то такий варіант не заслуговує на увагу. Вибирайте дошки від відомих виробників, і тоді вам не доведеться сумніватися в якості продукції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *