Косметология

Видалення Волос На Вашому Теле З Допомогою Лазера. Апарат Для Лазерної Епіляції Волос

На жіночому обличчі позначається все: стреси, неправильне харчування, шкідливі звички і погана екологія. Доглядати за ним необхідно правильно і своєчасно. У молодому віці мало хто замислюється про повноцінну турботу, приховуючи недоліки за допомогою грамотного макіяжу. Однак жінкам постарше, щоб надати обличчю свіжість, цього буде недостатньо. Ефективним способом є лазерний пілінг.

Лазерний пілінг — являє собою багатоступеневу процедуру. Лазерний промінь впливає на ділянку шкіри з певною довжиною хвилі. Старі клітини змінюються на нові. Головним достоїнством методу є його здатність надавати точковий вплив, ніж допомагає усуненню недоліків. Рівень проникнення променя під шкіру контролює косметолог. Косметологія «Avantage» — спосіб вдосконалюватися, омолоджувати свою красу, бути завжди у гармонії із собою та мати прекрасний вигляд.

Лазерний пілінг буває холодним і гарячим. Холодний використовує короткі промені, тому діє поверхово. Він допомагає відчистити шкіру, видаляючи старі клітини. Відновлення після процедури триває близько п’яти днів. Безсумнівна перевага методу — миттєвий результат. Гарячий лазерний пілінг доходить до нижніх шарів, тому вважається глибоким. Даний спосіб вважається найбільш ефективним. Під час проведення може бути присутнім значний дискомфорт. Проводиться в разі, якщо шкірі потрібно повне відновлення. Рубці і пігментні плями — серйозна підстава до проведення такої процедури. Процес відновлення проходить довше. Потрібно правильно підібраний догляд за шкірою. Однак це того варто, адже ефект буде спостерігатися більше року.

На першому етапі такої процедури проводиться консультація косметолога. Якщо аналізи в нормі, тоді слід підготувати організм. Не рекомендується вживати алкоголь за кілька днів до відвідування салону.
Другий етап полягає в чищенні. Насамперед ділянку знеболюють, потім впливають лазером, а після обробляють спеціальним засобом. Тривалість сеансу заздрості від складності роботи. Зазвичай часовий діапазон від 30 до 90 хвилин.

Читай еще!  Фарба для брів: види і поради вибору продукції

На заключному етапі необхідно забезпечити обробленим місцям особливий догляд. Іноді потрібно прийом препаратів, щоб позбутися від хворобливих відчуттів. Докладні інструкції повинен дати лікар. Деякий час варто уникати контакту з водою.

Показання та протипоказання до процедури. Пілінг лазером проводиться строго за призначенням. До показань належать: рубці; прищі великих розмірів; помітні зморшки; Стрий; глибокі пори; пігментні плями; нерівність шкірних покривів; в’ялість і інші.

До протипоказань необхідно підходити з повною серйозністю. Основними з них є: епілепсія; підвищена чутливість шкіри; онкологічне захворювання; наявність кардіостимулятора
вагітність і лактація; неврологічні розлади; ГРВІ, ГРЗ, грип.
Лазерний пілінг допоможе жінкам знайти молодість і красу. Важливо знайти хорошого косметолога, успішно закінчив професійні курси косметології, і пройти всі необхідні обстеження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *