Женские прически

Чому плойки — найкращі пристрої для укладання волосся

Коли справа доходить до укладання волосся, існує безліч інструментів для вибору. Плойки — один із найпопулярніших варіантів завдяки їхній здатності створювати гладкі локони та хвилі. Однак існують альтернативи, що становлять конкуренцію звичним пристроям для завивки. Ми порівняли їх і виявили переможця.

Порівняння плойок з іншими популярними пристроями

Зважуючи всі переваги та обмеження інструментів, дійдемо таких висновків:

  1. Порівняно з класичними випрямлячами для волосся, плойки зазвичай швидше нагріваються (до 30 секунд) і дають змогу точково обробляти пасма за пасмом. Випрямлячі краще підходять, якщо потрібно швидко надати гладкість і блиск всій довжині волосся.
  2. На відміну від щипців для завивки, плойки створюють більш природні, плавні хвилі завдяки рівномірному прогріванню. Натомість щипці зручні для локального, точкового текстурування прядок волосся і створення добре фіксованих завитків.
  3. Порівняно з автоматичними щітками-хвильовиками, перевага плойок у більшому контролі процесу. З ними можна точно вибирати, яке саме пасмо завивати і якої форми надавати локону. Натомість щітки зручні для швидкого повсякденного укладання без особливих зусиль.

Плойки мають низку переваг порівняно з іншими популярними інструментами для стайлінгу. Вони здатні замінити собою інші пристрої, що вельми вигідно, враховуючи вартість плойки в Україні.

Як вибрати пристрій

Для власників короткого волосся найкраще підійде вузька керамічна плойка або титанові щипці. За їхньою допомогою можна створювати чіткі, акуратні локони та хвилі навіть на коротких зачісках.

Власникам середньої довжини волосся варто вибирати керамічні або титанові плойки шириною 2–3 дюйми. Вони прекрасно сплітають гладкі хвилі та відблиски на всьому доступному протязі. А вузькі моделі допоможуть зробити локони більш контрастними.

На довгому волоссі найкращий вигляд матимуть об’ємні хвилі від пружинистої V-подібної, конусної або спіралеподібної плойки. Також підійдуть випрямлячі та автоматичні щітки для надання плавного спаду по всій довжині.

Читай еще!  Красить или нет: почему мы стремимся изменить имидж в новом сезоне

Для рівного, прямого волосся ідеальні широкі керамічні пластини, здатні надати форму навіть найбільш неслухняним пасмам. Кучерявим, густим локонам більше підійде конусна або V-подібна форма, а також текстурувальні щипці. Для хвилястого волосся вузька плойка із заокругленим краєм стане знахідкою, допомагаючи посилити та підкреслити натуральну текстуру.

Звісно, не існує якогось ідеального інструмента, що однаково добре підходить усім без винятку. Однак більшості користувачів можна скористатися плойкою як основним засобом завивки, а решта інструментів доповнюватимуть її в специфічних варіантах укладання. Шукайте ті рішення, які допоможуть максимально гармонійно підкреслити красу вашого волосся. Тоді ви зможете створити найкращий образ з гарними кучерями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *