Дом и интерьер

Де краще замовити пластикові вікна в Запоріжжі?

Якщо ви задумалися про те, щоб замінити старі дерев’яні або пластикові вікна, а також у разі встановлення віконних систем у новому будинку чи квартирі, то правильний вибір вам допоможуть зробити кілька порад від фахівців компанії «Аліас-Запоріжжя». Замовити вікна в Запоріжжі ви можете на сайті компанії тут https://www.alias.zp.ua/ceny-2. Кількість пропозицій щодо встановлення вікон ПВХ з кожним роком зростає, непідготовленій людині вибір зробити дуже складно. Тільки маючи необхідну інформацію, ви зможете підібрати вікна потрібної вам комплектації без зайвих функцій та переплат. Необдуманий вибір може призвести, з одного боку, до недостатньої шумо- та теплоізоляції, протягів, промерзань, запотівання та інших неприємностей дешевих вікон, а з іншого боку до того, що в панельну хрущовку будуть встановлені елітні вікна за відповідну високу ціну, які не зможуть. реалізувати свій потенціал через особливості старих будівель чи неякісної установки.

Вивчіть особливості конструкції вікон

Металопластикове вікно складається з:

  • армованого профілю (рами),
  • склопакета,
  • фурнітури,
  • підвіконня,
  • відливу,
  • ущільнювача.

Починати вибір слід із віконного профілю. Усередині профілю розташовуються повітряні камери, будова та кількість яких впливає на тепло- та шумоізоляцію. У пластиковому профілі обов’язково має бути металеве армування, що надає міцності та надійності всієї конструкції. Особливу увагу слід звернути на монтажну ширину ПВХ профілю. У широкий профіль можна встановити склопакет з великою кількістю камер, а також чим ширший профіль, тим надійніше армування. Монтажна ширина сильно впливає на підсумкову ціну скління, тому тут потрібна правильна оцінка ситуації, щоб не переплачувати надмірні характеристики. У північних районах монтажна ширина профілю має найбільше значення і рекомендується вибирати варіант більше 70 мм, тоді як Півдні цілком вистачить і 60 мм. Краще вибирати профіль серед відомих брендів, які мають сертифікати якості та надають гарантії. У перевіреного виробника навіть простий варіант вікна з мінімальною шириною монтажу відповідає вимогам ГОСТ.

Читай еще!  Кашпо для Цветов: Искусство Украшения Дома Живой Красотой

Другим елементом є фурнітура. Від неї залежить плавність, легкість та зручність відкривання вікна, а також надійність його закривання. Існує варіанти із підвищеним захистом від злому з додатковими точками замикання. Віконна фурнітура має бути виконана з якісного металу, щоб вона згодом не заіржавіла, не перекосилася і не стерлася. Існує фурнітура для поворотного, відкидного та поворотно-відкидного відкривання. Останній варіант буде коштувати дорожче, оскільки поєднує 2 способи відкривання. Рекомендується зупинити вибір на європейських виробниках, т.к. за статистикою їх продукція в кілька разів надійніша за турецькі або китайські аналоги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *