Статьи

ТВЕРДОПАЛИВНИЙ ТЕПЛОГЕНЕРАТОР НА ЩІПІ І ПЕЛЛЕТАХ ДЛЯ ЗЕРНОСУШИЛКИ

Основне призначення теплогенератора (повітрянагрівальної установки) – вироблення теплової енергії за рахунок спалювання сухих горючих сільськогосподарських та деревних відходів типу лушпиння, соломи, кори, тріски та нагріву повітря, що використовується як сушильний агент у зерносушарках. Замовити такий теплогенератор ви можете тут https://new-elevator.com.ua/ru/products/teplogenerator-2/.

Установка повітронагрівача для сушарок зерна на твердому паливі

У повітронагрівальній установці нагрівання повітря здійснюється за рахунок непрямого нагріву в рекуператорі. Сушене зерно не контактує із продуктами згоряння.

Охолодження елементів топки здійснюється теплоносієм у замкнутому на калорифері контурі. У разі вуличного розміщення системи циркуляційний контур заповнюється антифризом.

Особливості конструкції

Пропонована схема є унікальною і має суттєві переваги перед відомими теплогенераторами, що працюють на природному газі, або з паровим теплоносієм від котельні, а також спалюють паливо в топках і передтопках, що не охолоджуються:

  1. Установка як паливо використовує відходи основного виробництва, тим самим здійснюється економія та одночасно утилізація відходів;
  2. За рахунок використання двоступінчастого спалювання та рециркуляції димових газів має широкий діапазон по паливах і придатна для будь-якого палива рослинного походження з калорійністю 1,8-4,5 ккал/кг, вихід летючих від 65 %, зольність і домішки до 10 %.
  3. Високий ККД, низькі втрати з газами, тому що в установці продукти згоряння не розбавляються холодним повітрям;
  4. Пожежна безпека та висока якість сухого зерна, т.к. продукти згоряння не поєднуються з сушильним агентом.
  5. Висока надійність та відсутність шлакування т.к. основні стадії спалювання – вихід летких та його згоряння відбуваються у різних обсягах;
  6. На відміну від парової котельні, установка не відноситься до об'єктів котлонагляду, поставляється в готовому вигляді, не вимагає дозволу на будівництво;
  7. Встановлення безпечне, т.к. працююча установка не містить вибухонебезпечних сумішей та судин під тиском.
  8. Теплогенератор повністю механізований, робота здійснюється в автоматичному режимі з виведенням інформації на панель керування.
  9. Тепло, яке виробляється установкою, може використовуватися не тільки для нагрівання сушильного агента, а також для опалення та нагрівання води.
  10. Не потрібне підключення газу; Або установка буде двох паливна.
Читай еще!  Самые распространенные вопросы тех, кто только увидел вторую заветную полоску на тесте на беременность

Повітронагрівальна установка постачається транспортабельними блоками з обладнанням. Кількість блоків та склад обладнання уточнюється після складання технічного завдання на проектування.

Робота повітронагрівальної установки здійснюється в автоматичному режимі за допомогою заданої температури сушильного агента. У теплообміннику установки здійснюється приготування 40 тисяч кубічних метрів повітря з номінальною температурою 260 оС. Далі сушильний агент змішується з холодним повітрям для отримання сушильного агента з необхідною технологічним процесом температурою.

Наприклад, при кінцевій температурі 100 оС об'ємна витрата складе 75 тис. куб.м./год.

Тракт подачі палива та видалення золи

Паливо в камеру попереднього термічного розкладання завантажується шнеком із видаткового бункера. Заповнення відбувається шнековим живильником до датчика течці. Після звільнення датчика включається таймер на 10 хвилин, після якого знову включається подача палива.

Золо-шлакові відкладення пристроєм шурування видаляються в збірний короб, звідки проводиться періодичне вивантаження вручну.

Газо-повітряний тракт

Під колосникові грати, в зону піролізу, димососом рециркуляції подаються димові гази. В останню дутеву зону (дожг коксу) подається чисте повітря, нагріте в теплообміннику.

Продукти термічного розкладання палива надходять у циклонний пальник, де відбувається їхнє повне допалювання при високій температурі. У циклонний пальник подається гаряче повітря із вихідної камери теплообмінника.

Після циклонного пальника, для захисту теплообмінника від перегріву, встановлений терморегульований підмішування частини охолоджених димових газів, що видаляються димососом з установки в атмосферу.

Розведені до безпечної температури димові гази надходять у жарові труби і далі трубчастий двоходовий повітропідігрівач, в якому охолоджуються до 150 оС. Відпрацьовані димарі димососом видаляються в атмосферу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *